Ходячі мерці: Ті, хто вижив - дата виходу серій, актори, трейлер, перший погляд і все, що ми знаємо

Ходячі мерці: Ті, хто вижив – дата виходу серій, актори, трейлер, перший погляд і все, що ми знаємо

Романтична сага Ріка та Мішонни розповідається далі у серіалі “Ходячі мерці: Ті, що вижили”. Ця картина є однією з трьох нових історій, що випливають безпосередньо зі знаменитого серіалу “Ходячі мерці”.

Іншими двома частинами тріо є “Ходячі мерці: Мертве місто” і “Ходячі мерці: Деріл Діксон”. Серед попередніх спін-оффів у всесвіті “Ходячих мерців” варто згадати “Бійся ходячих мерців”, “Ходячі мерці: Потойбічний світ” і “Казки про ходячих мерців”.

Відтоді як багато років Мішонна (Данай Гуріра) вважала свого чоловіка, Ріка Граймса (Ендрю Лінкольн), покійним, її надія ожила, і вона розпочала пошуки. У фіналі оригінального серіалу “Ходячі мерці”, фанати отримали натяки на подорож Мішонни на зустріч з Ріком і підтвердження того, що він десь знаходиться живий.

Це те, що ми дізналися про серіал “Ходячі мерці: Ті, що вижили / The Walking Dead: The Ones Who Live”.

Дата виходу Ходячі мерці: Ті, що вижили, в Україні

Ходячі мерці: Ті, хто вижив - дата виходу серій, актори, трейлер, перший погляд і все, що ми знаємо

Дата виходу нового серіалу “Ходячих мерців: Ті, що вижили” заплановано на 25 лютого 2024 року.

Нижче можна слідкувати за графіком очікування нових серій.

Графік виходу нових серій

1 серія25 лютого
2 серія3 березня
3 серія10 березня
4 серія17 березня
5 серія24 березня
6 серія31 березня
Остання 6 серія вийде 31 березня.

Яка розв’язка сюжету нас очікує у Ходячі мерці: Ті, що вижили?

Ходячі мерці: Ті, хто вижив - дата виходу серій, актори, трейлер, перший погляд і все, що ми знаємо

Офіційний сюжет нового серіалу “Ходячі мерці: Ті, що вижили” від AMC ще не був опублікований. Проте, з урахуванням того, що цей спін-офф довгий час був відомий як “Ріка і Мішон”, можна припустити, що ця історія розгортається навколо пригод двох героїв, які прагнуть знайти один одного і повернутися разом, як одна сім’я.

Ми знаємо, що Ріка Граймса було забрано гелікоптером у 9 сезоні. Це була остання поява Ендрю Лінкольна у серіалі до важливих подій у фіналі. Після травмування Джейдіс (також відомої як Енн, роль виконує Полліанна Макінтош), вона відправляє сигнал гелікоптеру CRM, і вони разом піднімаються в повітря, залишивши всіх в вірі, що Рік загинув у вибуху на мосту.

Проте в 10 сезоні Мішон дізнається, що Рік вижив після вибуху на мосту, коли вона знаходить його черевики та різьблене зображення її та їхньої доньки Джудіт (Кейлі Флемінг). З цією новою надією Мішон каже Джудіт, що коли-небудь повернеться після того, як знайде Ріка.

Зважаючи на те, наскільки сильно Рік був прив’язаний до своєї родини, фанати давно питаються, чому він так довго тримався подалі від них. Єдиним логічним поясненням може бути те, що він був змушений триматися подалі, можливо, для їхньої безпеки.

Дивитися Ходячі мерці: Ті, що вижили – трейлер

Хто з акторів буде у серіалі?

Склад акторів серіалу “Ходячі мерці: Ті, що вижили”

На цей момент ми маємо інформацію про трьох акторів, які приймають участь у створенні серіалу “Ходячі мерці: Ті, що вижили”. Данай Гуріра (“Чорна пантера: Ваканда назавжди”) повертається до ролі Мішонни, персонажа, якого вона втілювала протягом семи сезонів у головному шоу. Ендрю Лінкольн (“Реальна любов”) знову стає Ріком Граймсом, а Полліанна Макінтош (“Вікінги: Вальгалла“) також з’явиться в образі Жадіс або Енн.

З наближенням прем’єри ми очікуємо додаткової інформації про інших акторів, які беруть участь у проекті….

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *