І мертві підуть: Ті, що вижили 2 сезон дата виходу

І мертві підуть: Ті, що вижили 2 сезон дата виходу

Спіноф “І мертві підуть: Ті, що вижили” став одним із найочікуваніших проектів в історії франшизи про зомбі.

Його метою є завершення епічної любовної історії між Ріком та Мішоном. Однак питання щодо продовження на другий сезон залишається відкритим.

Дія серіалу, який вийшов на екрани в лютому 2024 року, розгортається після основних подій оригінальної серії “Ходячі мерці” і розповідає про Ріка та Мішона, які прагнуть возз’єднатися, тоді як нова ворожа організація починає затверджувати своє панування в постапокаліптичному світі.

Хоча “І мертві підуть: Ті, що вижили” не є єдиним спінофом серіалу “Ходячі мерці”, він привертає особливу увагу.

Спочатку задуманий як художній фільм, проект згодом перетворився на міні-серіал, що характерно для інших спінофів, випущених каналом AMC останніми роками.

Незважаючи на тривалу відсутність Ріка в серіалі, фанати з нетерпінням чекали на його повернення, що додало “The Walking Dead: The Ones Who Live”, великий авторитет.

Хоча спочатку планувалося, що серіал складатиметься з одного сезону, є велика ймовірність того, що він повернеться до другого. Коли чекати на другий сезон? Та яка можлива дата виходу 2 сезону “The Walking Dead: The Ones Who Live” дізнайся нижче.

Чи буде 2 сезон?

І мертві підуть: Ті, що вижили 2 сезон дата виходу

Хоча “І мертві підуть: Ті, що вижили” задумані як епічне завершення історії Ріка та Мішон, спочатку планувалося, що це буде лише один сезон.

Однак тривале виробництво серіалу може змінити плани, якщо буде потрібно. “Ходячі мерці” є надзвичайно популярною франшизою, і AMC, ймовірно, прагнутиме продовжити успіх, якщо фанати зацікавляться другим сезоном “І мертві підуть: Ті, що вижили”.

З іншого боку, якщо фінал міні-серіалу буде надто переконливим, це може обмежити можливості другого сезону. Наразі, серіал існує з одним сезоном і другий не планується.

Однак, Шоураннер Скотт Гімпл висловив деяку відкритість щодо можливості другого сезону “І мертві підуть: Ті, що вижили”, припускаючи, що все може статися.

Він сказав: “Все можливо. Навіть якщо Рік помре в останньому епізоді, все можливо”.

Фанати довго припускали, що наприкінці міні-серіалу станеться щось важливе, але Гімпл, можливо, підтверджує, що AMC має плани на випадок, якщо знадобиться продовження.

Де дивитися українською?

До роботи над серіалом одразу три інтернет студії взялися до роботи, це: HDrezka Studio, BaibaKoTV, Твій Продакшн. Що не може не радувати… Дивимося українською! Вибір є.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *