Чи буде 2 сезон Ходячі мерці: Мертве місто?

Чи буде 2 сезон Ходячі мерці: Мертве місто?

Чи добігли кінця спільні пригоди Меґі та Ніґана, чи вони тільки починаються? Всі українці хочуть про це знати, і ми вам зараз про це розповімо більш докладніше.

У багатосвіті “Ходячих мерців” з’явилося захопливе доповнення: в Україні стартував перший сезон серіалу “Ходячі мерці: Мертве місто” та вже завершився 20 липня. Загалом вийшло 6 серій. У цій новій серії Лорен Кохан і Джеффрі Дін Морган знову втілюють образи Меґґі та Ніґана, які вирушають у постапокаліптичний Мангеттен.

Українці відзначили високою оцінкою серіал і у фанатів постає запитання: чи є це завершенням шляху для цієї незвичайної пари, або ж вони повернуться в другому сезоні, щоб знову зустрітися зі зомбі та привнести новий хаос.

Чи буде 2 сезон Ходячі мерці: Мертве місто?

Хочемо насамперед зазначити, що на момент створення серіалу та його прем’єри, серіал “Ходячі мерці: Мертве місто” планувався як міні-серіал, спіноф популярної серії драматичних хоррорів “Ходячі мерці”, але після шести серій першого сезону, творці та канал AMC виріши зробити з нього повноцінний серіал і продовжили на другий сезону. Це вже підтверджено офіційно.

Також, стало відомо і від Махіна Наполеон, яка грає роль Джині в серіалі, вона згадала в інтерв’ю, що повернеться до “Ходячих мерців: Мертве місто” на другий сезон після своїх зобов’язань за іншими проектами. Таким чином, залишається чекати на другий сезон і фанати побачать продовження історії в цьому всесвіті “Ходячих мерців”.

Джеффрі Дін Морган у ролі Негана у фільмі "Ходячі мерці: Мертве місто". Пітер Крамер/AMC
Джеффрі Дін Морган у ролі Негана у фільмі “Ходячі мерці: Мертве місто”. Пітер Крамер/AMC

Дата виходу 2 сезон Ходячі мерці: Мертве місто?

Коли ж вийде, другий сезон, спитаєте ви. Відповідь на це питання можна лише спрогнозувати, без точної дати, тому, що перший сезон тільки закінчився в Україні, 20 липня на шостій серії.

Якщо зйомки розпочнуться найближчим часом, то є ймовірність побачити Меггі та Негана наступного року, тобто у 2024 році.

Однак, якщо виникнуть затримки у виробництві через різні причини, як-от страйки сценаристів або акторів, то вихід другого сезону може бути відкладений на пізніший термін, наприклад, на 2025 рік.

Ми стежитимемо за появою новин і оновлюватимемо цю сторінку в міру отримання додаткової інформації. Слідкуйте на tvshows.com.ua.

Скріншот з першого сезону Ходячі мерці: Мертве місто / The Walking Dead: Dead City
Скріншот з першого сезону Ходячі мерці: Мертве місто / The Walking Dead: Dead City

2 сезон Ходячі мерці: Мертве місто де дивитися українською?

Другий сезон Ходячі мерці: Мертве місто / The Walking Dead: Dead City можна буде подивитися українською від інтернет студії Baibako, HDrezkaStudio. Обидві озвучки є закадрові, та достойної якості. Подивитися можна сайтах студій відповідно.

Перший сезон вже доступний онлайн від Baibako, HDrezkaStudio українською мовою

Офіційного перекладу українською мовою на каналі AMC не було.

Чи є трейлер до другого сезону серіалу “Ходячі мерці: Мертве місто”?

Трейлера до другого сезону “Ходячих мерців: Мертве місто” ще немає, але ви можете переглянути трейлер першого сезону ось тут. А якщо, він вам сподобався, то знайдіть серіал в Уанеті онлайн та подивитись за один вечір. Колишній міні-серіал має 6 серій, та чекає на другий сезон. Гарного перегляду.

Трейлер українською

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *