А буде 2-й сезон Діка Терпіна?

А буде 2-й сезон Діка Терпіна?

Одного разу в XVIII столітті: Занурення в “Абсолютно вигадані пригоди Діка Терпіна”. Оригінальна назва The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin.

У березні 2024 року на екранах з’явився новий комедійний мінісеріал від Apple TV, який став справжнім шедевром серед історичних пригодницьких драм. “Вигадані пригоди Діка Терпіна” перенесуть нас в атмосферу англійських земель XVIII століття, де закони порушуються, розбійники блукають дорогами, а правосуддя перебуває на межі колапсу.

Історія серіалу обертається навколо легендарного розбійника Діка Терпіна і його незграбної, але чарівної зграї розбійників. Відомий своїм везінням, чарівністю і неймовірними втечами від правосуддя, Турпін став справжнім героєм англійського фольклору. У серіалі ми побачимо його чудові, хоч і вигадані, пригоди, сповнені небезпек, інтриг і неймовірних поворотів подій.

Але головний противник Діка – корумпований мисливець за злодіями, Джонатан Вайлд. Цей законник, самозванець і самовпевнений герой, прагне спіймати Терпіна і його зграю, щоб відновити порядок і закон на дорогах. Але з кожним новим кроком битва між Терпіном і Вайлдом стає дедалі запеклішою і захопливішою.

А буде 2-й сезон Діка Терпіна?
The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin

Головні ролі в цьому захопливому серіалі виконують талановиті Ноель Філдінг і Г’ю Бонневіль. Їхня акторська гра, разом з яскравими образами і захопливим сюжетом, обіцяє подарувати глядачам незабутні враження і масу позитивних емоцій.

А коли вийде 2-й сезон серіалу «Dick Turpin»?

А буде 2-й сезон Діка Терпіна?

Спочатку серіал планувався як мінісеріал , але після завершення першого сезону серіал отримав статус звичайного серіалу, який чекає офіційного підтвердження про продовження на другий сезон.

Якщо продовження буде оголошено невдовзі, можна припустити, що другий сезон може вийти вже навесні 2025 року. Ми будемо оновлювати цю сторінку, як тільки буде доступна будь-яка конкретна інформація.

Де дивитися 2 сезон Діка Терпіна українською?

Подивитися онлайн українською можна від студії OZZ та HDrezka Studio – шукай на сайті студій або в Уанеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *