Чи буде 2 сезон Збиті з курсу, або Пси дощу? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Чи буде 2 сезон Збиті з курсу, або Пси дощу? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Серіал “Rain Dogs” має декілька альтернативних українських назв: Пси дощу / Дощові собаки / Мкорі пси / Збиті з курсу…

Якщо ви занурилися у світ серіалу “Rain Dogs“”Пси дощу“, то ви не одні, хто цікавиться продовженням серіалу та чи можливе продовження на другий сезон?

Серіал від HBO отримав схвальні відгуки критиків після своєї березневої прем’єри – особливо за гру Дейзі Мей Купер у ролі Костелло Джонс, матері-одиначки, яка бореться з бідністю, тверезістю та планує свій шлях як письменниця.

Чи буде 2 сезон Збиті з курсу, або Пси дощу? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Хоча серіал “Збиті з курсу” має справу з серйозною темою, це дуже схоже на комедію – хоча й темну.

“Я думаю, що це був свого роду троянський кінь, тому що люди думали, що це серіал про бідність”, – сказав творець Кеш Каррауей в інтерв’ю виданню The Big Issue.

“Але це не зовсім так. Серіал “Збиті з курсу” про заплутаних людей, які намагаються створити сім’ю. Бідність – це лише ландшафт, в якому вони живуть. Це лише тло. Так само, як серіал “Спадкоємці” про супербагатіїв та медіа. Але насправді це про сім’ю”.

Тож, чи буде другий сезон “Збиті з курсу”? Офіційно шоу ще не було продовжено, але сценаристка Каррауей, безумовно, хоче продовження.

“Коли я задумала його, я уявляла собі трилогію, – сказала вона в інтерв’ю The Hollywood Reporter. “Я знаю, до чого ми дійдемо в кінці цієї трилогії. Я маю уявлення про те, що буде між ними. Але я не хочу починати писати її, поки ми не будемо знати напевно. Але так, я змогла би залишитися з цими персонажами. Мені здається, що ми тільки починаємо”.

Тим часом, ось все, що потрібно знати про потенційний другий сезон.

Що нас очікує в другому сезоні Збиті з курсу

Протягом першого сезону Костелло пережила кілька злетів і падінь на шляху до стабільного життя, житла та кар’єри – і ви можете очікувати, що вони продовжаться у можливому другому сезоні “Збиті з курсу”.

Творець серіалу Карравей написала мемуари про власний досвід матері-одиначки в бідності, але не сподівайтеся, що ця книга буде дражнити тим, що може бути в другому сезоні: “Збиті з курсу” – не автобіографія.

2 сезон Збиті з курсу дата виходу

Зйомки першого сезону “Збиті з курсу” розпочалися у березні 2022 року, а прем’єра серіалу відбулася на HBO роком пізніше.

Якщо другий сезон “Збиті з курсу” буде анонсовано найближчим часом і він матиме подібний графік виробництва, глядачі, ймовірно, можуть очікувати на повернення шоу.

Але, є погана новина. На момент написання статті, за версією світового порталу imdb.com серіал позначається як завершений. Другий сезон не планується!

Де дивитися серіал Збиті з курсу, або Пси дощу

В Україні серіал був адаптований українською мовою та офіційно представлений на платформі Megogo. Також, до серіалу є інтернет озвучки: HDrezka Studio, OZZ.

Письменницю-початківця Костелло Джонс разом з її десятирічною донькою Айріс виганяють з крихітної квартирки, яку вони винаймали в Лондоні.

У матері-одиначки проблеми з алкоголем, а щоб заробити, вона бере участь у піп-шоу. В її жебрацькій одіссеї їй допомагають друзі, серед яких найколоритніший – багатий, розпещений і саркастичний Селбі, який нещодавно вийшов із в’язниці. Втім, і він настільки загублений у житті, що його спроби підтримати Костелло не завжди завершуються успіхом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *