Коли вийде Зв’язок 2 сезон? дата виходу - що відомо?
Олександр Рудинський. Фото: Новий канал.

Коли вийде Зв’язок 2 сезон? дата виходу – що відомо?

Серіал “Зв’язок” виробництва українського “Нового каналу” розповідає історію декількох українських сімей, які роз’єднала війна після 24 лютого 2022 року.

Почалося виробництво другого сезону у 2024 році… Що наразі відомо про дату виходу 2 сезону докладно у дописі…

Про що серіал Зв’язок

Головна ідея полягає в тому, що єдиною можливістю зв’язку для цих сімей є екран смартфона, який об’єднує їх серця, навіть якщо вони знаходяться в різних країнах. Незважаючи на серйозність ситуації, герої серіалу знаходять місце для гумору та позитивних емоцій.

Одна з родин – Оксана та Олег з Полтавщини. Після подій 24 лютого Олег добровільно вступив до військової служби, поки його сестра з чоловіком намагалися дістатися Полтави. Решта родини намагалася залишитися в безпеці, але Оксана опинилася в Польщі, де знайшла роботу. Її чоловік залишився шукати роботу в Україні, живучи з батьками Оксани, які не особливо схвалюють його.

Ще одна пара – Діма та Іра зі столиці. Вони готувалися до війни, але турбувалися також про своїх друзів – Сашка та Настю, які виявилися досить недбалими стосовно ситуації. Діма та Іра відповідальні, у той час як їхні друзі – інфантильні. Наприклад, Настя вирішує всі свої проблеми за допомогою карт таро.

Чим закінчився 1 сезон серіалу Зв’язок?

Коли вийде Зв’язок 2 сезон? дата виходу - що відомо?
Кадр з серіалу Зв’язок

Перший сезон закінчився на 23 серії.

Світлана та Ігор вирішили зв’язатися через відеочат на телефоні, і Ігор хоче попросити вибачення. Їм в цьому допомагає теща. Але під час перших хвилин розмови Світлана помічає на задньому плані в кімнаті Ігора картину-принт, на якій вони зображені разом з немовлям.

Ця картинка була планом Ігоря на подарунок-сюрприз. Світлана відчуває суміш почуттів і їй дуже приємно, що Ігор задумав таку романтичну ідею. Вона каже, що кохає Ігоря і вони обіцяють один одному, що не розлучаться.

Дивитися Зв’язок 1 сезон онлайн на Ютуб вдома

Актори серіалу “Зв’язок”: Віктор Андрієнко, Римма Зюбіна, Ольга Радчук, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, Наталія Денисенко, Роман Міщеряков, Дмитро Вівчарюк, Аліна Кошарна, Олександр Сугак, Олександр Рудинський, Катерина Файн, Максим Малютенко-Янковський, Дмитро Кравчук

Що відомо про 2 сезон серіалу Зв’язок?

В середині травня 2024 офіційний Інстаграм телеканалу повідомляє, що зймоки 2 сезону “Зв’язок” розпочато! Другий сезон буде зосереджений на другому році війни в Україні.

Серіал розповідає про життя українців під час війни. У новому сезоні глядачів чекають зустріч зі знайомими героями та новими персонажами, серед яких актори Анастасія Іванюк та Сергій Солопай.

Друга частина романтики у «Звʼязку 2» — ці пари розʼєднала війна, але попри все, вони зберегли один між одним звʼязок.⠀

Режисером другого сезону стане Валентин Шпаков, а історію про життя під час війни продовжить розповідати творча команда проекту.

Актори 2-го сезону

Коли вийде Зв’язок 2 сезон? дата виходу - що відомо?
Сергій Солопай. Фото: wild-t.com.ua

До вже зіграного акторського складу першого сезону приєднаються нові молоді обличчя, а саме: Анастасія Іванюк та Сергій Солопай.

Дата виходу 2 сезону Зв’язок

Перший сезон серіалу “Зв’язок” вийшов у 2023 році і завершився на 23 серії, залишивши глядачів у напрузі та очікуванні продовження захопливої історії. У цьому сезоні глядачі познайомилися з різними персонажами, які живуть під час війни і намагаються знайти спосіб зв’язку та підтримки один одного.

Наступний, другий сезон серіалу, відомий своєю зйомкою, розпочався з інтригуючих моментів. Цього разу глядачі можуть очікувати не лише на знайомих героїв, але й на нових персонажів, які розширять світ “Зв’язку” і принесуть нові виклики та сюжетні лінії. Зйомки другого сезону вже розпочато, що свідчить про активну роботу над продовженням цієї захопливої історії.

Можна припустити, що другий сезон вийде в кінці 2024 року або на початку 2025 року, і фанати серіалу з нетерпінням чекають на продовження своєї улюбленої історії.

Як знімали ситком Зв’язок під час війни?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *