Берлін 2 сезон дата виходу

Берлін 2 сезон дата виходу

Так, так! Всі українці цікавляться, чи буде продовження у серіалу “Берлін”. Будучи спінофом надзвичайно популярного “Паперовий будинок“, “Берлін” привернув увагу шанувальників. Дату виходу та коли всі ми зможемо подивитися 2 сезон серіалу дізнайся нижче, у дописі.

Шанувальники з нетерпінням чекають оновлень щодо цієї потенційної частини та можливості поділу з іншими персонажами, що додає ажіотажу навколо шоу.

Коли вийде 2 сезон у серіалу Берлін?

Берлін 2 сезон дата виходу

На початок січня, після закінчення першого сезону. Другий сезон “Берліна” було підтверджено. Офіційно!

Хоча початкові огляди були дещо невдоволеними, справжнім випробуванням буде реакція аудиторії та які показники потокового мовлення.

Рейтинг світового порталу imdb.com складає більше 7 балів. Тому, можемо припустити, що невдовзі серіал офіційно буде продовжено на 2 сезону.

Якщо “Берлін” виявиться таким же популярним, як і його попередник “Паперовий будинок“, запуск у виробництво нових серій стане лише питанням часу.

Припущення tvshows.com.ua щодо дати виходу 2 сезону серіал “Берлін” – літо 2025 року.

Що очікувати від 2 сезону?

Берлін 2 сезон дата виходу

Завдяки вмінню Берліна як злодія, не дивно, що він і його команді вдалося уникнути покарання за крадіжку цінних речей наприкінці першого сезону, навіть якщо на деякий час складна ситуація ставилася їм перепонами.

Остання сцена показала, що Берлін та його команда планують здійснити ще одну масштабну операцію, можливо, серіал про Берліна буде мати формат “грабіж на сезон”.

Хоча неможливо передбачити заздалегідь, що вийде з цього грабіжу, перший сезон також виклав на стіл кілька романтичних інтриг, які обіцяють бути розвинутими в майбутніх серіях.

Взаємини Берліна з Каміллою, хоч і закінчилися на трохи позитивній ноті, містять очевидні ознаки недовіри, яка може спричинити розрив у другому сезоні.

Крім того, права рука Берліна, Даміан, зіткнувся зі своїми власними проблемами у відносинах, а його ревнощі можуть спровокувати напруженість у команді.

Якщо у другому сезоні “Берліна” з’являться нові персонажі, а це найімовірніше, новачки можуть створити проблеми для тих пар, що утворилися в першому сезоні.

Де дивитися Берлін українською?

Серіал має офіційний дубляж від Нетфлікс. Дивись на платформі в Україні за платною підпискою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *