Дата виходу 2 сезон серіалу Нічний адміністратор: перерва у 7 років це занадто

Дата виходу 2 сезон серіалу Нічний адміністратор: перерва у 7 років це занадто

Сім років минуло з моменту виходу першого сезону “Нічного адміністратора“, спіноф серіалу за романом Джона ле Карре. Серіал вразив глядачів і викликав запитання щодо можливості другого сезону, навіть не дивлячись на відсутність продовження книги.

Наразі з’явилися офіційні звістки, що 2 сезон “Нічного адміністратора” вже у процесі зйомок. А 3 і 4 сезони також підтверджено та заплановано до виробництва!

Том Хіддлстон повертається до ролі Джонатана Пайна після семирічної перерви. Перша серія вийшла у 2016 році, зіграли також Олівія Колман, Г’ю Лорі, Том Холландер та Елізабет Дебіцкі.

Про другий сезон розмовляли протягом багатьох років, і недавно стали відомі позитивні чутки, що робота над ним все ж триває. Однак поки що невідомо, яка буде форма сезону, хто повернеться до головних ролей та коли він буде випущений.

Нічний адміністратор від AMC 2 сезон дата виходу?

Дата виходу 2 сезон серіалу Нічний адміністратор: перерва у 7 років це занадто

Після завершення першого сезону у 2016 році, фани були захопленні першим сезоном. Рейтинг тому доказ: 8 балів!

Кожного року, після прем’єри всі задаються питання, коли нарешті вийде 2 сезон “Нічного адміністратора“, а відповіді творці так і не надають.

Вже пройшло більше 6 років, після 1 сезону. Тому, невідомо, коли вийде другий сезон “Нічного адміністратора”, оскільки серіал все ще перебуває на ранніх стадіях розробки, але ми схрещуємо пальці, щоб він вийшов у 2025 році! Але, це оптимістичний прогноз, скоріше за все він вийде не раніше 2026 року.

Цей оптимізм підтверджує новина, яка надійшла навесні 2024 року!

Зйомки другого сезону «Нічного адміністратора» заплановані на кінець поточного 2024 року, а сюжет розгорнеться за вісім років після подій першого сезону, слідуючи оригінальному роману Джона Ле Карре.

Нічний адміністратор: 3 і 4 сезони вже підтверджено!

Дата виходу 2 сезон серіалу Нічний адміністратор: перерва у 7 років це занадто

З чудовими новинами для шанувальників “Нічного адміністратора”! У квітні 2024 року BBC і Amazon оголосили про продовження цього захопливого міні-серіалу ще на два сезони.

Повернення Тома Гіддлстона в головній ролі і приєднання Г’ю Лорі як виконавчого продюсера обіцяють посилити враження від продовження історії.

Поєднання талантів Тома Хіддлстона і Г’ю Лорі надає серіалу особливого шарму і атмосфери, яка змушує чекати продовження з нетерпінням. Другий і третій сезони обіцяють бути ще більш захопливими і захопливими, поглиблюючи і розширюючи сюжетні лінії та персонажів.

Нові епізоди “Нічного адміністратора” мають бути насиченими загадками та інтригами, при цьому зберігаючи атмосферу унікального світу, який так полюбився глядачам.

Де дивитися українською?

Серіал транслювався офіційно в Україні на AMC. Знайти архів серіалу можна в Уанеті.

Другий сезон очікується українською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *