Періш 2 сезон дата виходу: Що відомо про серіал?

Періш 2 сезон дата виходу: Що відомо про серіал?

5 травня закінчився перший сезон кримінальної драми “Періш” з зіркою серіалу “Пуститися берега” Джанкарло Еспозіто. І тепер постає питання, як довго ми будемо чекати на другий сезон? Останні новини про дату виходу 2 сезону “Періш”…

Здається, у Грейсіана Періша в його прагненні до помсти і захисту сім’ї виявився непростий шлях. Складні моральні дилеми, зіткнення з кримінальним світом і втрата контролю – все це може створити напружену і захопливу історію. З кожним кроком він стикається з новими викликами, змушений приймати рішення, які раніше здавалися йому неможливими.

Як ти уявляєш розвиток сюжету і результат цієї історії у 2 сезоні?

Слоган серіалу Періш: Хибний шлях – це єдиний вихід

Про що серіал Періш?

Періш 2 сезон дата виходу: Що відомо про серіал?

Грейсіан Періш був прикладом дбайливого сім’янина й успішного бізнесмена, який цінував кожен момент свого життя. Але одного разу його сина було жорстоко вбито, а його бізнес розорено. Це відкрило йому, що він не зміг уникнути свого злочинного минулого.

Вирішивши помститися за смерть сина і повернути втрачене, Грейсіан вирішує знову піти на кримінальний шлях. Він стає водієм, який перевозить бандитів з місць злочину, але зустрічає непередбачені проблеми, коли його наймач виявляється зімбабвійським гангстером, який торгує людьми.

Грейсіан готовий на все, щоб захистити свою сім’ю, але коли ситуація виходить з-під його контролю, він опиняється у важкому становищі, де кожне рішення може мати серйозні наслідки.

Можлива дата виходу 2 сезону серіалу Періш

Не дивлячись на тем, що перший сезон серіалу “Періш” отримав 33% рейтингу схвалення на Rotten Tomatoes, серіал має бути продовжений і підтверджений на другий сезон. Серіал статусу скасованого.

На момент завершення першого сезону серіал ще не отримав дату виходу 2 сезону.

Також, не треба забувати, що у серіалі грає Джанкарло Еспозіто – один із найвідоміших телеакторів сучасності. Продюсери, ймовірно, сподіваються, що його зіркова сила зіграє вирішальну роль в успіху шоу.

Акторський склад серіалу «Періш» включає Джанкарло Еспозіто в ролі Граціана “Сірого” Парафії, Аріка Гіммель в ролі Макайли Парафії та Пола Малкомсон в ролі Роуз Парафії або Рос. Закарі Момох у ролі пастуха “Коня” Тонгаї та Іван Мбакоп у ролі Зензо Тонгаї також є частиною акторського складу.

Де дивитися Parish 2 сезон українською?

Майбутній 2 сезон продовжать озвучувати любительські творчі інтернет об’єднання: HDrezka Studio, UAFlix. Ці студії зроби озвучення до першого сезону. Знайти і подивитися можна українському сегменті інтернету.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *