Ґрейс 5 дата виходу українською

Ґрейс 5 дата виходу українською

Серіал “Детектив Рой Грейс” / “Ґрейс” (Grace) вийшов на каналі ITV у 2021 році, то це також детективна драма. Цей серіал заснований на романах Пітера Джеймса і складається з двох частин, кожна з яких складається з двох епізодів.

Четвертий сезон тільки но закінчився цього літа і вже глядачі питають, коли вийде 5 сезон українською?

Докладно про серіал “Grace” та де подивитися українською у цьому дописі.

Ґрейс 5 дата виходу українською

Актори

Джон Сімм, Річі Кемпбелл, Ракі Айола, Бред Моррісон, Амака Окафор, Лора Елфінстоун

Опис серіалу Ґрейс

Сюжет серіалу розповідає про колишнього детектива Роя Грейса, який залишив поліцію після того, як його дружина і син загинули в автокатастрофі.

Під час своєї роботи в музеї Рой знайомиться з молодою жінкою на ім’я Грейс МакБрайд, яка виявляється причетною до справи про зниклу жінку. Рой вирішує повернутися до роботи детектива і приєднується до розслідування.

Під час розслідування Грейс стикається з багатьма секретами і брехнею, які приводять його до істини про зниклу жінку і до нового розуміння трагедії у своєму власному житті.

Рейтинг серіалу Детектив Рой Грейс

Серіал “Grace” на каналі ITV отримав загалом позитивні відгуки від критиків і глядачів.

На популярному сайті Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 78% на основі 18 оглядів критиків, а на IMDB – рейтинг 7,6/10 на основі понад 3 тисяч голосів користувачів.

Критики відзначають, що серіал вдало поєднує елементи детектива і трилера, створюючи напружену атмосферу і захопливий сюжет. Особливо високо оцінюють гру акторів, особливо Іоана Гріффуда в ролі Роя Грейса.

Однак деякі критики відзначають, що сюжет серіалу може бути іноді передбачуваним, а деякі персонажі не отримали достатнього розвитку.

Незважаючи на це, серіал “Детектив Рой Грейс” все ж таки є гідним представником жанру і користується популярністю у глядачів, тож, якщо ви полюбляєте детективи та трилери, цей серіал може вам сподобатися.

Чи буде та коли 5 сезон детектива Грейс? Дата виходу

Ґрейс 5 дата виходу українською

Слід зазначити, що серія романів про детектива Роя Грейса від Пітера Джеймса містить понад 15 книжок, тож можливість продовження серіалу все ще може бути в майбутньому.

Кожен сезон серіалу виходить щорічно, навесні, або влітку. 5 сезон скоріше за все не стане виключенням. Якщо така тенденція релізів збережеться, то 5 сезон серіалу про детектива вийде ближче до літа 2025 року.

Наразі серіал продовжили та почали знімати новий сезон.

Де подивитися 5 сезон серіалу Грейс?

Всі сезони доступні українською на сайті студії HDrezka Studio, яка займається озвученням цього детективу. Дивись українською!

Чи варто дивитися серіал Детектив Рой Грейс

Ґрейс 5 дата виходу українською

Серіал “Детектив Рой Грейс” на каналі ITV може зацікавити широку аудиторію глядачів, особливо тих, хто любить детективи та трилери. Зокрема, цей серіал може сподобатися:

Фанатам книг про детектива Роя Грейса від Пітера Джеймса, оскільки серіал заснований на його романах.

Любителям британських детективних серіалів, оскільки “Grace” виконаний у традиційному британському стилі з акцентом на інтригуючий сюжет і добре опрацьованих персонажів.

Тим, хто любить вивчати особистості злочинців та їхні мотивації, оскільки в серіалі глибоко розкриваються особистості вбивць і їхні зв’язки з жертвами.

Любителям якісної акторської гри, оскільки в серіалі присутні безліч талановитих британських акторів, таких як Іоан Гріффуд, Річі Кемпбел, Тоушенда Коулман та інші.

Тим, хто шукає захопливу розвагу на вихідні вечори, оскільки “Детектив Рой Грейс” пропонує глядачам непередбачуваний і захопливий сюжет, який може утримувати увагу до самого кінця.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *