AMC продовжує знімати серіал, попри протести кіноакторів

AMC продовжує знімати серіал, попри протести кіноакторів

AMC не бере учать у перемовинах з Гільдією кіноакторів та продовжує знімати свої заплановані серіали.

Три серіали, що належать компанії AMC Networks, отримали дозвіл на продовження зйомок, незважаючи на страйк, оголошений Гільдією кіноакторів США (SAG-AFTRA).

Ці проєкти включають у себе нові сезони шоу “Ходячі мерці: Деріл Діксон” (The Walking Dead: Daryl Dixon) і “Інтерв’ю з вампіром” (Interview with the Vampire).

Також дозвіл на продовження виробництва отримав інший спін-оф під назвою “The Walking Dead: The Ones Who Live“, що очікує на завершення пост-продакшену.

Варто зазначити, що AMC Networks не бере участі в перемовинах із Гільдією кіноакторів, як це роблять інші студії, що входять до Альянсу продюсерів кіно і телебачення (AMPTP).

У зв’язку з цим проєктам AMC Networks було дозволено продовжити зйомки навіть під час страйку. Раніше SAG-AFTRA також дозволила зйомки релігійним серіалам “Тегеран” (Tehran) і “Обраний” (The Chosen), а також шоу “Хел і Харпер” (Hal & Harper) за участю Марка Руффало.

Зйомки другого сезону “Інтерв’ю з вампіром” відновляться найближчим часом у Празі, а виробництво нового сезону “Ходячих мерців: Деріл Діксон” розпочнеться в Європі.

“The Walking Dead: The Ones Who Live” розповість історію Ріка і Мішонн, до ролей яких повернулися Ендрю Лінкольн і Данай Гуріра. Основні зйомки цього проєкту завершилися в травні.

Тоді як перший сезон спін-оффу про Дерила Діксона з Норманом Рідусом стартує на сервісах AMC 10 вересня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *