Закінчився страйк акторів та сценаристів! після 118 днів

Закінчився страйк акторів та сценаристів! після 118 днів

Коли закінчиться страйк сценаристів? Який вже перетнув позначку 100 днів!

Історія протистояння.

У щільній обстановці переговорів, Гільдія сценаристів Америки (WGA) прийняла на розгляд нову зустрічну пропозицію від Альянсу продюсерів кіно і телебачення (AMPTP), викликавши інтерес і очікування в індустрії розваг, сподіваючись на кінець затяжного страйку.

З початку травня поточного року, це перша пропозиція, що надійшла від AMPTP, і за повідомленнями, вона обіцяє бути об’єктом уваги Гільдії найближчими днями. Незважаючи на надії на просування в переговорах, сторони вирішили утриматися від публічного обговорення деталей цієї угоди, вважаючи за краще сконцентруватися на прогресі.

За словами представників WGA: “Іноді більш значні результати досягаються, коли переговори ведуться в закритій формі, без розголошення подробиць кожного кроку і подальшої обговорюваності цих кроків. Такий підхід є нашим курсом дій, щонайменше, поки не з’являться ключові оновлення”.

Протяжність страйку сценаристів уже становить понад 100 днів, під час яких зйомки багатьох великих проєктів, включно з фільмами зі всесвіту Marvel, фінальним 5 сезоном “Дивних див” , та інші, було призупинено. Одночасно з цим, гільдія акторів також розпочала страйк із середини липня.

Ключові вимоги Гільдії сценаристів включають збереження колективної роботи над сценаріями для серіалів, збільшення авторських гонорарів, забезпечення захисту прав від впливу штучного інтелекту та інші питання, що мають важливе значення для креативної індустрії.

Джеймс Стюарт, оглядач The New York Times, приєднується до програми Squawk on the Street, щоб обговорити, як страйк сценаристів, що триває, допомагає студіям скорочувати витрати, тиск на пропозицію контенту, спричинений страйком WGA, та повернення WGA за стіл переговорів.

Відповідаючи, на питання коли закінчаться страйки сценаристів та акторів?

Як ми бачимо з новин, на кінець літа, консенсусу і близько не вдається знайти. Глядачі і далі будуть перебувати в режимі очікування, адже все є багато осінніх серіалів, які чекають на нові сезони, наприклад “6 сезон Новобранець”. Тому ми припускаємо, що можливо до кінця року вдасться владнати конфлікт.

На початку листопада 2023, було оголошено, що страйк акторів закінчено після 118 днів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *