Зорро: 2 сезон дата виходу, актор, де дивитися

Зорро: 2 сезон дата виходу, актор, де дивитися

Невгамовний герой, маскований борець за справедливість, знову вийшов на війну.

Новий серіал “Зорро” переносять нас у захопливий світ Каліфорнії 1834 року, де злий губернатор Педро Вікторія мирно життя місцевих мешканців змінив на хаос та безправ’я.

Сюжет

Зорро: 2 сезон дата виходу, актор, де дивитися

Дія серіалу розгортається на фоні справжньої війни між місцевими жителями та корумпованими владами. Молодий Дієго де ла Вега, відправившись в Іспанію навчатися, раптово повертається до Лос-Анджелесу, щоб розкрити та помститися вбивцям свого батька.

Одягнувши маску Зорро, він стає символом надії та борцем за справедливість, виступаючи проти свого найжорстокішого ворога – губернатора Педро Вікторії. У цій боротьбі йому допомагає юна індіанка На-Лин, що володіє бойовими мистецтвами свого народу.

Зірковий Склад

Зорро: 2 сезон дата виходу, актор, де дивитися

Головну роль у пригодницькому серіалі “Зорро” виконує зірка “Еліти” Мігель Бернардо.

Режисер проекту, відомий своєю роботою над телехітом “Перовий будинок“, привносить у серіал свіжий погляд, а продюсер Джон Герц, відомий роботою над “Маскою Зорро” та “Легендою Зорро” з Антоніо Бандерасом, допомагає створити історію, яка зачаровує глядачів.

Дата виходу 2 сезону Зорро

Серіал ще не завершений і очікується офіційного підтвердження на 2 сезону. Перший сезон вийшов українською у січні 2024 року. Відсутність дати релізу можна пояснити кількома факторами. Ці фактори включають поточне виробництво, можливість конфліктів у розкладі, а також свідоме рішення зберегти конфіденційність щодо деталей серіалу.

Подивитися можна на сайті студії, яка озвучувала. Це була інтернет студія HDrezka Studio.

Серіал “Зорро” – це новий погляд на класичну історію, яка знову нагадує нам про героїчні поступки та боротьбу за справедливість. Стежте за новими епізодами і приєднуйтеся до захопливої подорожі в світ “Зорро”!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *