Декстер: Нова кров продовжено на 2 сезон: дата виходу є?

Декстер: Нова кров продовжено на 2 сезон: дата виходу є?

Головний тв-маніяк повертається. “Декстер: нова кров” – продовження кривавих пригод знаменитого персонажа Майкла Сі Холла.

Тепер Декстер Морган живе під вигаданим ім’ям у північній частині штату Нью-Йорк. Він намагається забути своє темне минуле, але в місті відбувається низка загадкових викрадень і вбивств.

Ці похмурі події змушують Декстера знову повернутися до свого невеселого ремесла. “Декстер: нова кров” покаже сина головного героя, який підріс, також у серіал повернеться його сестра у виконанні Дженніфер Карпентер.

Декстер: Нова кров продовжено на 2 сезон: дата виходу є?

У другому сезоні серіалу “Декстер: Нова кров” головним героєм стане Гаррісон, син Декстера Моргана. Після трагічного вбивства свого батька, Гаррісон тікає в Нью-Йорк, де йому доведеться боротися зі своєю власною жорстокою натурою. Як і його батько, він відчуває потребу вбивати, що створює значні виклики і небезпеки для нього.

Виробництво 2 сезону та команда

Зйомки другого сезону розпочнуться в Нью-Йорку на початку січня 2025 року і триватимуть до червня того ж року. Клайд Філліпс, який відповідав за оригінальний серіал “Декстер”, повернеться як шоураннер, що гарантує збереження атмосфери і стилю оригіналу.

Дата виходу 2 сезон Декстер Нова кров

Paramount+ і Showtime офіційно підтвердили продовження серіалу “Декстер: Нова кров” на другий сезон. З урахуванням процесу зйомок та постпродакшену, другий сезон може вийти восени 2025 року.

Чого чекати від нового сезону Декстер?

Декстер: Нова кров продовжено на 2 сезон: дата виходу є?

Новий сезон обіцяє бути не менш напруженим і захоплюючим, ніж попередні. Фокус на Гаррісоні як головному героєві відкриває нові сюжетні лінії і можливості для дослідження його характеру та внутрішніх конфліктів. Глядачі зможуть побачити, як він справляється з тягарем спадщини свого батька і які вибори він зробить, намагаючись жити звичайним життям у великому місті.

Очікується, що другий сезон продовжить традицію серіалу, поєднуючи напружені моменти, психологічні дослідження і складні моральні дилеми. Шанувальники серіалу з нетерпінням чекають на нові епізоди і розвиток історії Гаррісона.

Слідкуйте за новинами про дату прем’єри і не пропустіть повернення “Декстер: Нова кров” на екрани!

Де дивитися 2 сезон Декстер Нова кров

Першій сезон всі українці дивилися в інтернеті рідною мовою від HDrezka Studio. Другий сезон не стане виключенням. Подивитися 2 сезон можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *