Великий Зрівнювач (Праведниця) отримав 5 сезон

Великий Зрівнювач (Праведниця) отримав 5 сезон

“The Equalizer” / Великий Зрівнювач (Праведниця) підтверджує свою популярність: продюсери дали зелене світло на 5-ий сезон.

«Великий зрівнювач» – серіал, знятий каналом CBS, де головну роль виконує Квін Латіфа. Цей телесеріал випущений як ремейк до оригінальної картини 1985 року. Новим дійовим персонажем виступає Робін Макколл. Головна героїня береться за справи тих, кому нікуди звернутися по допомогу. Нещасним здається, що вони в глухому куті, проте в упевненої в собі та харизматичної пані завжди є кілька козирів у рукаві, які допоможуть у вирішенні навіть найзаплутанішої ситуації. Новинка увібрала в себе всі найкращі риси оригінальної історії, при цьому додавши сучасно

Повідомлення, яке захоплює фанатів екшн-трилера (“The Equalizer”): серіал отримує зелене світло на п’ятий сезон!

З великим нетерпінням фанати чекатимуть на продовження пригод Робін Макколл, героїні, яка знає, що робити, коли треба встати на захист правди та справедливості. Її неперевершені навички, винахідливість та мужність знову виявляться на випробуванні у нових сюжетах, які обіцяють залишати глядачів в напрузі до останньої секунди кожного епізоду.

П’ятий сезон “The Equalizer” стане ще одним великим кроком у подорожі цього незабутнього серіалу, який вразив глядачів своєю динамікою, напруженими сценами та непередбачуваними поворотами подій.

Новий 5 сезон може вже вийти на початку 2025 року. Українське озвучення до серіалу відсутнє.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *