Чи буде другий сезон Кримінальне минуле? дата виходу

Чи буде другий сезон Кримінальне минуле? дата виходу

Кримінальне досьє” (“Судимість”, або “Кримінальне минуле”: Новий серіал 2024 року від Apple TV+, що підриває стереотипи і розкриває темні таємниці готується до виходу 2 сезону. Ось що ми знаємо про другий сезон.

Серіал від Apple TV під оригінальною назвою “Criminal Record” обіцяє стати захопливою та емоційно насиченою подорожжю у світ злочинів і розслідувань.

Серіал, вийшов в ефір 10 січня 2024 року українською. Розповідає історію про двох детективів, чиї життя переплітаються після анонімного дзвінка, що перевертає всі існуючи переконання. Нижче можна зацінити озвучку, хто ще не бачив, у трейлері.

Дивитися українською Кримінальне досьє

Перед глядачами розкриються два унікальних світи: молода й амбітна жінка, яка тільки починає кар’єру в поліції, і досвідчений чоловік, що на порозі пенсії, але з невичерпним і живим інтересом до розгадки злочинів. Відмінності у віці, досвіді та світогляді стикаються в процесі їхнього спільного розслідування вбивства, що стало предметом безлічі стереотипів і расових забобонів.

Кримінальне минуле – актори та режисери

Режисери Шон Джеймс Грант і Джим Лоуч обіцяють занурити глядача в атмосферу напружених розслідувань, де розбори, здавалося б, нерозв’язних ситуацій змішуються з персональними битвами і драмою душ.

Чи буде другий сезон Кримінальне минуле? дата виходу

У серіалі знялися такі талановиті актори, як Пітер Капальді, Каш Джамбо, Шон Дулі, Чарлі Крід-Майлз, Айша Кала, Діонн Браун, Том Мутчі, Єн Бонар, Стеффан Ценнідд, Чіззі Акудолу і Джоана Борха, обіцяючи доставити глядачам незабутні враження від їхніх виступів.

“Кримінальне досьє” обіцяє бути не тільки захопливим детективним серіалом, а й пройнятим соціальними питаннями, порушеними в наш час. Перед глядачами розгорнеться картина соціальної поляризації та спроб подолання стереотипів і забобонів у сучасному суспільстві.

Дата виходу 2 сезону Кримінальне минуле

Чи буде другий сезон Кримінальне минуле? дата виходу

Точна дата повернення “Кримінальне минуле” на другий сезон зараз невідома, і офіційного повідомлення про його перезапуск ще не було отримано.

Проте ми можемо припустити, що найшвидше ми зможемо побачити другий сезон на початку 2025 року, через рік після завершення першого сезону.

Ми будемо оновлювати цю сторінку, щоб надати більш конкретну інформацію про вихід другого сезону “Кримінальне минуле”, як тільки отримаємо її.

Де дивитися українською 2 сезон Кримінальне минуле?

Другий сезон вийде від інтернет студії HDrezka Studio. Подивитися можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *