Еліта 8 сезон дата виходу серій

Еліта 8 сезон дата виходу серій

Серіал «Еліта» поновлено на 8 сезон на Netflix, найтриваліша іспанська драма Netflix «Еліта» була продовжена на восьмий сезон.

Найтриваліша іспаномовна драма Netflix, Elite, була продовжена на восьмий сезон на Netflix! Виробництво розпочнеться влітку, але ми очікуємо, що серіал повернеться на Netflix десь у 2024 році, повідомляє сайт vsnews.in.ua.

Крім Money Heist , Elite була однією з найпопулярніших іспаномовних драм на Netflix . Починаючи з жовтня 2018 року, передплатники з усього світу були прикуті до своїх екранів від подвигів студентів престижного Лас-Енсінас.

Хочемо нагадати, що Еліта 7 сезон виходить на Netflix 20 жовтня 2023 року. Зараз для перегляду доступно 6 сезонів які ви можете дивитись за посиланням, але на жаль немає Українського перекладу. Команда VSNews

Шанувальники іспанського серіалу будуть надзвичайно раді дізнатися, що Netflix продовжив драму на восьмий сезон. Zeta Studios знову буде за виробництвом шоу, яке очолюють творці Карлос Монтеро та Хайме Вака .

Режисерські обов’язки 8-го сезону будуть розподілені між чотирма режисерами; Даніель Бароне (« Жінки-вбивці »), Джінеста Гуіндал ( «Знову закохана »), Хота Лінарес ( «Танці на склі ») та Олена Трапе («Відстані»).

До акторського складу «Еліти» приєднаються два нових і знайоме обличчя . Ане Рот із «Книжкового клубу вбивць » і Нуно Гальего з «UPA Next» — нові актори. Тим часом Міна ель Хаммані знову зіграє свою роль Наді.

Коли починається виробництво 8 сезону?

Виробництво восьмого сезону планується розпочати в серпні 2023 року. Орієнтовно, щоб зняти весь сезон «Еліти», потрібно від 4 до 6 місяців.

Еліта 8 сезон дата виходу серій офіційноно запланована на кінець 2024 року.

З огляду на те, що виробництво розпочнеться в серпні 2023 року, ми очікуємо, що зйомки триватимуть не раніше листопада та не пізніше січня. Це означає, що ми не очікуємо повернення Elite на Netflix до весни чи літа 2024 року.

Чи є 8 сезон останнім сезоном Elite ?

Ми не маємо нічого офіційного від Netflix, щоб припустити, що восьмий сезон буде останнім у шоу. Тож поки шанувальники повертаються до перегляду восьмого сезону, немає причин, чому він не повернеться до дев’ятого сезону на службі потокового передавання.


Ви в захваті від перегляду майбутнього 8-го сезону Elite на Netflix? Дайте нам знати в коментарях нижче!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *