Який серіал почати дивитися 2024? Слідопит від CBS

Який серіал почати дивитися 2024? Слідопит від CBS

Якщо ти в думках, який довгораючий новий серіал почати дивитися у 2024, по типу серіалу “Новобранець“? То для тебе є чудова рекомендація, від tvshows.com.ua.

12 лютого вийшов серіал “Tracker” в українській озвучці від Baibako. Українська назва “Слідопит“.

Про шо серіал Слідопит?

Слідопит” – це захопливий телевізійний серіал про пригоди Колтера Шоу, одинака з унікальними навичками виживання. Ведучи життя на дорозі у своєму старому фургоні, Шоу подорожує країною, готовий надати допомогу поліції і приватним особам у розгадуванні складних загадок і пошуку зниклих людей.

Сам по собі Шоу – загадка. Його сім’я роз’єднана, і його особисте життя також залишається під питанням. Однак саме ця таємничість і непередбачуваність роблять його таким привабливим і цікавим персонажем.

На Супербоулі у США представили анонсуюче відео кримінального серіалу “Слідопит”. “Слідопит”: Серіал, у якому кожен слід має значення. дивитися українською трейлер.

У міру того як Шоу подорожує Сполученими Штатами у своєму автотрейлері, він стикається з різними викликами та небезпеками. Він намагається допомагати поліції та громадянам розкривати злочини і знаходити зниклих осіб, але завжди стикається з труднощами, які тестували б його навички та його характер.

Проте все змінюється, коли в його житті з’являється справа, яка змінює все.

У першій серії Куратори відправляють Шоу в Кламат Фоллс, штат Орегон, щоб розслідувати зникнення 14-річного Гіла Брауна. Підозрюється, що його викрав його рідний батько з кримінальним минулим.

Графік виходу нових серій серіалу Слідопит

У першому сезоні заплановано 13 серій, які виходитимуть щонеділі, а на наступний день чи два, буде доступна українська озвучка.

СеріяДата виходу
1 серія11 лютого
2 серія18 лютого
3 серія25 лютого
4 серія3 березня
5 серія10 березня
6 серія17 березня
7 серія24 березня
8 серія31 березня
9 серія7 квітня
10 серія14 квітня
11 серія21 квітня
12 серія28 квітня
13 серія5 травня

“Слідопит” обіцяє бути захопливим та емоційно насиченим серіалом, який не залишить глядачів байдужими.

З кожним епізодом Шоу відкриває нові таємниці та стикається з новими викликами, залишаючи нас в очікуванні наступного кроку цього загадкового та невловимого слідопита.

Подивитися онлайн або завантажити можна на сайті студії Baibako.

2 сезон Слідопита? Що відомо? дата виходу!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *