Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Дата виходу 5 сезон “Ти”? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Серіал “You” (серіал Ти укр.) – це американський телесеріал, створений за мотивами роману Керолін Кепнес “Ти”. Серіал був випущений 2018 року і виробництвом займалися компанії Berlanti Productions, Alloy Entertainment і Warner Horizon Television.

5 сезон вже готовий завершити серіал у 2024 році. Що відомо про акторів 5 сезону, та коли дата виходу, дізнайся все про серіал у цьому дописі.

Серіал розповідає історію Джо Голдберга, бібліотекаря в книжковому магазині в Нью-Йорку, який закохується в одну зі своїх клієнток, письменницю Гвіннетт. Джо стає небезпечно стурбований нею і починає проникати в її особисте життя, стежити за нею, шанувати її таємниці та вбивати людей, які заважають їхнім стосункам.

Серіал “Ти” отримав схвальні відгуки критиків і глядачів завдяки добре написаному сценарію, переконливим акторським виступам і захопливій інтризі. Серіал має два сезони, а також продовження під назвою “You: Кохання в Порту” та “You: У Лос-Анджелесі”.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Актори серіалу “Ти”

Серіал “Ти” має багато талановитих акторів у головних ролях. Ось список головних акторів серіалу:

Пенн Беджлі (Penn Badgley) – грає роль Джо Голдберга, бібліотекаря і головного персонажа серіалу.

Елізабет Лейл (Elizabeth Lail) – грає роль Гвіннетт Бек, письменниці, в яку закохується Джо.

Вікторія Педретті (Victoria Pedretti) – грає роль Лав, коханки Джо в другому сезоні.

Лука Падован (Luca Padovan) – грає роль Пако, сусіда Джо в першому сезоні.

Зак Черрі (Zach Cherry) – грає роль Ітана, найкращого друга Беверлі та працівника книжкового магазину.

Шей Мітчелл (Shay Mitchell) – грає роль Піч, найкращої подруги Пеко.

Карен Мінто (Kathryn Minter) – грає роль Шеррі, колеги Джо в книжковому магазині.

Крім того, в серіалі також знімалися такі актори, як Каролайн Кепнес, творець оригінального роману, а також Джон Стамос, Джейн Адамс, Ділан Арнольд та інші.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Рейтинг серіалу “Ти”

Серіал “Ти” має високий рейтинг серед глядачів та критиків.

На IMDB – 7,7/10. Також серіал був номінований на кілька престижних нагород, включно з преміями Emmy і Golden Globe.

“Ти” став одним із найпопулярніших серіалів на Netflix і привернув безліч глядачів завдяки своїй захопливій інтризі та чудовим акторським виступам. Серіал також викликав деяке обговорення серед глядачів через тематику психічних розладів і насильства, зображених у серіалі. Однак, серіал також отримав визнання за те, що він стимулює суспільне обговорення цих тем.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Про що 1 сезон серіалу “Ти”?

Перший сезон серіалу “Ти” розповідає історію Джо Голдберга (грає Пенн Беджлі), бібліотекаря в книжковій крамниці в Нью-Йорку, який закохується в одну зі своїх клієнток, письменницю Гвіннетт Бек (грає Елізабет Лейл). Джо починає проникати в особисте життя Гвіннетт, стежить за її друзями і вбиває людей, які стають перешкодою на шляху його любові.

Джо веде свою розповідь у формі монологів, які звучать всередині його голови. Він вважає себе хорошою людиною і дивиться на свої дії як на прояв турботи і любові до Гвіннетт. Водночас, він стає дедалі небезпечнішим, вбиваючи людей, які заважають його стосункам.

У середині сезону, Гвіннетт починає підозрювати, що Джо стежить за нею і вивчає її життя. Але коли вона звертається по допомогу до свого багатого і впливового друга, Джо вбиває його і ставить на себе провину за вбивство.

До кінця сезону, Гвіннетт починає підозрювати, що Джо не такий, яким він здається. Але вона дізнається правду занадто пізно і опиняється в пастці, яку поставив Джо. Сезон закінчується тим, що Джо захищає Гвіннетт від її екс-бойфренда і готується продовжувати свої вбивства заради неї.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Про що 2 сезон серіалу “Ти”?

Другий сезон серіалу “You” починається після подій першого сезону. Джо Голдберг (грає Пенн Беджлі) переїжджає до Лос-Анджелеса, щоб почати життя з чистого аркуша і забути минуле. Однак, щойно він знайомиться з новою дівчиною на ім’я Лав (грає Вікторія Педретті), його життя знову починає змінюватися.

Джо закохується в Лав, але скоро з’ясовується, що вона також не проста дівчина. Лав не тільки має свої таємниці і секрети, але також вона є рідною сестрою Джо, яку він ніколи не знав про існування.

Тим часом, Джо зустрічає нових людей у Лос-Анджелесі, включно зі своїм сусідом і 12-річним хлопчиком на ім’я Еллі (грає Дженна Ортега), яка стає його другом. Під час сезону, Джо продовжує контролювати життя Лав, підтримуючи свою ілюзію ідеального кохання. Він також знайомиться з жінкою на ім’я Делілла (грає Карміша Юнг), яка працює в місцевому книжковому магазині.

Як і в першому сезоні, Джо починає вбивати людей, які стають перешкодою на його шляху. Але на відміну від першого сезону, другий сезон складніший і містить більше поворотів сюжету, які змушують глядачів переживати за героїв. Сезон закінчується тим, що Лав розкриває свою справжню сутність, і Джо знову змушений ховатися від правосуддя.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Про що 3 сезон серіалу “Ти”

У третьому сезоні серіалу “Ти” Джо і Лав переїжджають у передмістя Austin, штат Техас, щоб почати нове життя після минулих подій. Вони вирішують почати все заново, але зіткнення з новими людьми і подіями знову змушують Джо повернутися до своїх старих звичок.

У цьому сезоні Джо закохується у свою сусідку на ім’я Наталя (грає Майка Монро), яка виглядає ідеальною для нього. Однак, як і раніше, його кохання швидко перетворюється на небезпечну одержимість, і він починає стежити за її кожним кроком. Паралельно з цим, Лав також знаходить нового друга на ім’я Шеррі (грає Шалом Ельян), який швидко стає її найкращою подругою.

У цьому сезоні глядачі також дізнаються більше про минуле Джо і його сім’ї, включно з більш детальною інформацією про його батька. З’являються нові персонажі, як-от Джеймі (грає Дайана Сільверс), друг Лав з дитинства, і Тацуо (грає Бен Мейсон), батько Лавін, які привносять нові повороти в сюжет.

У міру того, як Джо продовжує вбивати людей, щоб захистити своє ідеалізоване життя, Лав стає дедалі підозрілішою у своїх діях. Сезон закінчується тим, що Джо і Лав перебувають у серйозній небезпеці, і їм доводиться знову використовувати всі свої вміння та інтелект, щоб вижити і продовжити своє життя в новому місці.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

4 сезон серіал “Ти” українською

Четвертий сезон вийшов на Netflix у лютому 2023 року, та має 10 серій.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Трейлер 5 сезон серіалу Ти

Минуле так чи інакше наздоганяє Джо. Єдине питання: хто цього разу? П’ятий, останній сезон серіалу «Ти» вже незабаром, тільки на Netflix.

Коли вийде 5 сезон серіалу “Ти”?

Netflix підтвердив, що 5 сезон “Ти” вийде на наші екрани у 2024 році. Хоча точної дати виходу поки що немає, ми можемо лише сподіватися, що 2024 рік розпочнеться так само, з виходом нових епізодів 5-го сезону.

Тому, хто не дивився це популярний серіал, є час подивитися 1-4 сезони.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Тизер до 5 сезону ТИ

Минуле Джо завжди має властивість підкрадатися до нього. Питання в тому, хто це буде цього разу? П’ятий і останній сезон “ТИ” незабаром вийде на екрани, тільки на Netflix.

Актори 5 сезону серіалу Ти / You

Медлен Брюер, зірка серіал “Оповідь служниці” приєднується до Пенна Беджлі у фінальному сезоні серіалу “Ти”.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

У фінальному сезоні популярного серіалу “Ти” глядачі можуть очікувати нових зустрічей і загадкових персонажів.

Медлен Брюер приєднується до акторського складу, граючи роль загадкової та волелюбної Бронте. Вона увійде у світ героя серіалу, Джо Голдберга, як новий персонаж, що працює в його книжковому магазині. Це обіцяє додати цікавих поворотів до заключного розділу серіалу і розкрити нові аспекти історії.

Де подивитися всі сезони серіалу Ти українською?

Хто вивчає англійську за переглядом серіалів, серіал “Ти” стане в нагоді, тому, що серіал “Ти” можна подивитися в оригіналі с українськими субтитрами на Netflix.

В закадровій озвучці українською можна знайти 4 сезон від студії BaibaKo. Можливо згодом, BaibaKo перекладе, і відсутні (1,2,3) сезони.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Чи буде 6 сезон “Ти” ?

Після представлення тизеру до 5 сезону, Netflix повідомив, що 6 сезону не буде.

Цікаві факти про серіал “Ти”

Ідея серіалу “You” ґрунтується на однойменному романі письменниці Керолайн Кепнес, який був випущений у 2014 році.

Оригінальна назва серіалу була “Вбивця в тобі” (“Killer Inside You”), але її було змінено на “You” перед виходом на екрани.

Джо Голдберг, головний герой серіалу, зіграний актором Пенн Беджлі, не є типовим лиходієм. Його персонаж є складним та емоційно насиченим, що робить його водночас привабливим і страшним.

У серіалі “You” актори часто звертаються до глядача, звертаючись до нього напряму. Це дає змогу глядачеві краще розуміти мотиви головних героїв та їхню поведінку.

Серіал “You” став популярним завдяки своїй здатності до створення напруженої атмосфери та підтримання інтересу глядача протягом усього сезону.

У серіалі “You” можна помітити багато посилань на інші твори культури, включно з книгами, фільмами та піснями. Наприклад, персонажі часто обговорюють книги і фільми, які вони читають або дивляться.

Після випуску першого сезону серіалу “You” кількість запитів у пошукових системах на “як стати сталкером” значно зросла. Це стало предметом обговорення у ЗМІ, і автори серіалу висловили свою стурбованість такою поведінкою глядачів.

Серіал “You” здобув популярність у всьому світі, і в деяких країнах його переклали місцевою мовою. Наприклад, в Іспанії серіал називається “Ти”, а у Франції – “Прекрасна тобі”.

Відгуки про серіал “Ти”

Відгуки на серіал “Ти” різноманітні. Загалом, серіал отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів. Однак, деякі глядачі критикують серіал за його насильство і за романтизацію стосунків, які можуть розглядатися як нездорові та небезпечні.

Ось деякі реальні відгуки про серіал “Ти / You”:

“Я був захоплений цим серіалом з першої серії. Головні герої дуже добре зіграні, і сюжет був сповнений інтриг і несподіваних поворотів. Однак, серіал може викликати дискомфорт у глядачів, які не люблять насильство або романтизацію стосунків, які можуть розглядатися як нездорові”.

“Цей серіал справді захопливий, і я не міг відірватися від нього. Однак, я не можу сказати, що він сподобається всім. Якщо ви чутливі до насильства або не любите, коли стосунки романтизуються, то, можливо, цей серіал не для вас”.

“Чудовий серіал із чудовими акторами та захопливим сюжетом. Я не міг відірватися від нього. Однак, я розумію, чому деякі люди можуть бути ображені деякими аспектами серіалу. Якщо ви любите психологічні трилери, то я рекомендую подивитися “You””.

“Я не міг дивитися цей серіал через насильство і романтизацію стосунків. Я вважаю, що такий контент може бути небезпечним і не повинен рекламуватися. Я не можу рекомендувати цей серіал іншим людям, особливо молодим людям”.

Незважаючи на різні думки про серіал “Ти”, це все ж таки один із найпопулярніших і найзахопливіших трилерів на нашій сучасній кіноіндустрії.

Дата виходу 5 сезон "Ти"? Все про серіал Ти українською. Відгуки, цікаві факти

Чи варто дивитися серіал “Ти”

Серіал “You” може сподобатися людям, які люблять психологічні трилери з несподіваними поворотами та інтригуючим сюжетом. Він також може зацікавити глядачів, які люблять драми про складні стосунки та любовні трикутники.

Однак, серіал містить насильство та романтизацію нездорових стосунків, тому не всі глядачі можуть оцінити такий контент. Також рекомендується, щоб глядачі, які мають проблеми з ментальним здоров’ям, дивилися серіал з обережністю.

Загалом, серіал “Ти” рекомендується для глядачів, які хочуть переглянути захопливий і непередбачуваний трилер із якісними акторськими виступами та високим рівнем виробництва.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *