Новобранець продовжено на 6 сезон, дата виходу

Новобранець продовжено на 6 сезон, дата виходу

Серіал “Новобранець / The Rookie” – це захопливий драматичний серіал про людину середніх років, яка вирішує почати нове життя як поліцейський.

Серіал вчить моралі та цінностей: “The Rookie” вчить глядачів важливості терпіння, наполегливості, сміливості та чесності, що робить його не тільки розважальним, а й надихаючим.

Де легально дивитися серіали і фільми – чуда знахідка, де на смартфоні і телевізорі можна дивитися серіали у високій якості.

Ось кілька причин, через які варто подивитися цей серіал:

Новобранець продовжено на 6 сезон, дата виходу

Захопливий сюжет: Серіал розповідає історію Джона Нолана, який вирішує змінити своє життя і приєднатися до поліцейського департаменту Лос-Анджелеса як старший новачок. Сюжет серіалу захоплює глядача з першої серії і не відпускає до фінального епізоду.

Хороші актори: У серіалі знімаються досвідчені актори, такі як Натан Філліон, Елісон Толман і Річард Т. Джонс. Джонс. Їхні виступи додають серіалу додаткової глибини та реалістичності.

Реалістичне зображення поліцейської роботи: Серіал показує, як насправді працюють поліцейські, і малює реалістичний портрет того, як вони стикаються зі злочинністю та її наслідками.

Поєднання драми і гумору: У серіалі є багато гумору і кумедних моментів, які пом’якшують драматичні сюжетні лінії.

Загалом, серіал “The Rookie” є захопливим і цікавим драматичним серіалом, який заслуговує на увагу глядачів.

Новобранець продовжено на 6 сезон, дата виходу

Дата 6 сезону Новобранець

Навесні 2023 року серіал офіційно був продовжений на 6 сезон. Після скасування страйків у листопаді 2023 року, 6 сезон серіалу “Новобранець” отримав дату виходу.

6 сезон вийде 20 лютого 2024 року. У сезоні буде 10-12 серій

Нижче можна подивитися трейлер до шостого сезону.

Новобранець 6 сезон дивитися онлайн – трейлер

Є озвучка українською?

Всі сезоні Новобранець 1,2,3,4,5 – можна подивитися українською в закадровій озвучці від студії HDrezka (DniproFilm), на сайті студії. Шостий сезон також варто очікувати в українському перекладі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *