3 сезон Коли завмирає серце дата виходу, чого очікувати

3 сезон Коли завмирає серце дата виходу, чого очікувати

Після випуску другого сезону увага всіх переключилася на довгоочікувану дату виходу 3 сезону “Коли завмирає серце”.

Ця романтична драма про процес дорослішання продовжує розповідь про кохання Ніка та Чарлі, а також інших учнів школи Трухем і Хіггс. Протягом другого сезону ми спостерігали, як вони прокладають шлях через шкільні та особисті виклики. Однак чи відома нам дата виходу третього сезону “Коли завмирає серце”?

Зараз ми представимо вам всю наявну інформацію про дату виходу третього сезону “Коли завмирає серце”, яка відома на сьогоднішній день, а також розкажемо про всі подробиці щодо його виходу.

А ще, дізнайся першим, коли 365 днів 4 частина дата виходу, що відомо?

Популярність серіалу в Україні

3 сезону "Коли завмирає серце"

Серіал “Коли завмирає серце” повернувся на другий сезон влітку 2023 і отримав таку ж високу оцінку, як і перший. Комбіновані оцінки критиків і глядачів зробили його найуспішнішим серіалом Netflix за всю історію компанії. Другий сезон привернув ще більше глядачів, ніж перший, хоча спочатку були сумніви щодо його майбутнього.

Однак, ситуація стала дуже рідкісною і вражаючою: Netflix виявив неймовірну впевненість. Вони не тільки продовжили серіал на другий сезон, але одночасно з цим оголосили про продовження на третій. Таким чином, ми можемо бути певні, що продовження серіалу гарантовано, і нам не доведеться переживати і чекати на рішення компанії.

За кадром 2 сезону

Поки чекаємо на 3 сезон, нагадаємо про зйомки другого сезону. У відео, Кіт Коннор, Джо Локк і решта акторського складу серіалу «Коли завмирає серце» покажуть нам, як відбувається фільмування другого сезону в Парижі.

Дата виходу Коли завмирає серце 3 сезон?

3 сезону "Коли завмирає серце"

Перший сезон “Коли завмирає серце” шоу вийшов у квітні 2022 року, після закінчення пандемії. Другий сезон був представлений у серпні 2023 року, і між ними пройшло близько 15 місяців. Це вже непоганий інтервал для серіалу на Netflix, оскільки часто здається випуски призупиняються навіть на два роки.

Хоча 15 місяців від сьогодні вказують на листопад 2024 року, є можливість, що виникне проблема через страйк сценаристів і акторів. Який вже закінчився наприкінці 2023 року.

Але важливо зазначити, що більшість акторів та знімальної групи базується в Великій Британії, тому вони не приєднаються до страйків у США.

Хоча можливо є американські учасники, які не можуть брати участь у страйку, так як шоу знімається в Великобританії.

Це може означати, що “Коли завмирає серце” може продовжувати виходити за відносно звичайним графіком.

За останніми чутками реліз 3 сезону заплановано на 10 жовтня 2024 року. У 3 сезоні буде 8 епізодів.

Чого очікувати від 3 сезон Коли завмирає серце?

Еліс Осеман
Еліс Осеман

Щодо реальних подій, авторка Еліс Осеман поділилася деякими вказівками, опираючись на завершення другого сезону:

“Ті, хто прочитали комікси, вже знають, що відбудеться, але я не хочу спойлерити те, що відбудеться, для тих, хто ще не ознайомився з коміксами”, – розповіла Осеман.

“На мою думку, [закінчення другого сезону] просто веде до обговорення майбутнього сезону. Ми знаємо, що Чарлі закоханий у Ніка, і я впевнена, що Нік також відчуває почуття до Чарлі. Однак, питання полягає в тому, коли і як вони відкриють це одне одному”.

За її словами, ми все ще перебуваємо в межах вихідних матеріалів, і, знову ж таки, можливо, нам доведеться зачекати трохи, щоб побачити, як ця історія розгортається на екрані.

Де дивитися 3 сезон Коли завмирає серце українською?

Професійний український дубляж доступний у застосунку на Нетфлікс в Україні. Всі сезон, включно з майбутнім 3 сезоном можна дивитися українською на Нетфлікс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *