Слідопит 2 сезон дата виходу

Слідопит 2 сезон дата виходу

Раніше, ми вже рекомендували нашим читачам, який серіал почати дивитися у 2024 році? Тоді наш вибір пав на новий серіал 2024 року “Слідопит” під оригінальною назвою “Tracker”.

І наш вибір став вивірений, адже у березні 2024 був підкріплений новиною, що серіал “Слідопит” був продовжений на 2 сезон, ще до завершення першого сезону. Хто ще не дивився, ще час почати дивитися.

Що відомо про другий сезон? та його дату виходу, читайте нижче.

Дата виходу 2 сезон Слідопита

Слідопит 2 сезон дата виходу

Поки зарано говорити про точну дату виходу 2 сезону, адже триває показ першого сезону. Але, вже відомо що серіал отримає 2 сезон!

Другий сезон серіалу “Слідопит” (або “Tracker”) став довгоочікуваним подією для усіх фанатів цього трилера. Після успішного завершення першого сезону, продовження серіалу на другий сезон було прийнято з радістю та ентузіазмом.

Щодо нового сезону, інформація про нього зацікавить багатьох. І, радуючи фанатів, можна повідомити, що другий сезон “Слідопита” складатиметься з такого ж кількості захопливих серій, як і перший, – і це радує, оскільки це означає більше можливостей для розкриття інтриги та розвитку персонажів.

Очікується, що в другому сезоні глядачі побачать ще більше непередбачуваних поворотів подій, розслідувань та інтригуючих зіткнень головного героя з його супротивниками.

Точна дата виходу другого сезону “Слідопита” поки що залишається в таємниці, але фанати можуть бути впевнені, що продовження буде варте очікування.

Можна припустити, що 2 сезон вийде у 2025 році.

Таким чином, якщо ви ще не почали дивитися цей серіал, це відмінний час почати.

“Слідопит” обіцяє бути “золотом” у світ трилерів і детективів, який точно зацікавить вас своєю загадковістю та непередбачуваністю подій.

Де дивитися 2 сезон українською? – трейлер

Другий сезон ще знаходиться в розробці, тому вашій увазі трейлер до 1 сезону. З виходом 2 сезону, ми оновимо відразу цю сторінку.

Подивитися 2 сезон українською, включно з першим сезоном. Можна на сайті студії, яка озвучує цей детектив.

Колтер Шоу – одинак, що володіє унікальними навичками виживання. Він подорожує країною на старому фургоні та періодично допомагає поліції і приватним особам розгадувати складні загадки, знаходячи зниклих людей. При цьому власна сім’я Колтера роз’єднана і потребує великої уваги.

Подивитися онлайн або завантажити можна на сайті студії Baibako.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *