Серіал штамп у паспорті, де дивитися на ютуб, всі серії

Серіал штамп у паспорті, де дивитися на ютуб, всі серії

“Штамп у паспорті” – український серіал випущений 2019 року, який сміливо вписується в жанр романтичної драми, пропонуючи глядачам захопливий сюжет і цікаві повороти подій.

Сценарій, написаний Олександром Рижовим, розкриває історію звичайної дівчини, яка зіткнулася з несподіваними труднощами, і про непередбачувані повороти її долі.

Дивитися на Ютуб Штамп у паспорті всі серії

Сюжет

У центрі сюжету перебуває Альона Вересова (зіграна Альоною Коломіною) – молода і талановита жінка, яка працює в невеликому приватному ательє. Її життя здається буденним доти, доки не трапляється нещасний випадок із псуванням дорогої сукні клієнтки з вищого суспільства.

Нещастя накриває Альону, загрожуючи її кар’єрі та фінансовій стабільності. Однак несподівано до неї стає помічником Леонід (зіграний Кирилом Кузнєцовим), її турботливий сусід, молодий лікар, що стоїть поруч у скрутну хвилину.

Серіал штамп у паспорті, де дивитися на ютуб, всі серії
Альона Вересова – головна роль

Але поворот сюжету відбувається, коли на допомогу Альоні приходить Олег Істомін (зіграний Дмитром Бджолою), який здається благородним незнайомцем. Олег пропонує Олені вийти за нього заміж. Однак різка і стрімка пропозиція виявляється фіктивним шлюбом, необхідним для вирішення ділових питань батька Олега.

Альона, захоплена ідеалами і вірячи в справжнє кохання, відкидає цю ідею. Однак несподівані обставини змушують її переглянути свої принципи. Її батько потрапляє до лікарні після серцевого нападу, і сім’я стикається з фінансовими проблемами, що загрожують втратою єдиного житла.

Ситуація, що склалася, змушує Альоною звернутися по допомогу до Олега, якому вона відмовила раніше. Він єдиний, хто може допомогти їй вирішити фінансові труднощі сім’ї. Але для цього доведеться піти на умови, які здавалися їй неприпустимими – укласти фіктивний шлюб.

З кожним епізодом глядачі стежать за складним внутрішнім конфліктом Альони, яка розмірковує про вибір між ідеалами кохання і реальною необхідністю допомогти своїй родині. Серіал “Штамп у паспорті” пропонує захопливу історію про життєві цінності, прийняття рішень і те, як несподівані обставини можуть змінити життя людини.

Актори

З блискучим акторським складом, включно з Альоною Коломіною, Кирилом Кузнєцовим, Дмитром Бджолою та Миколою Бутковським, серіал приковує увагу глядача своїм захопливим сюжетом і глибокими драматичними поворотами.

Скільки серій у серіалі Штамп у паспорті?

У першому сезоні було представлено 4 епізоди. 2 сезон знімати не планують.

“Штамп у паспорті” – це історія про вибір, про кохання, про сім’ю і про те, як часом реальність змушує нас шукати компроміси між ідеалами і життєвою необхідністю.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *