Буканьєрки (Красуні) 2 сезон дата виходу

Буканьєрки (Красуні) 2 сезон дата виходу

Серіал “Буканьєрки” (“Піратки”, або “Красуні”), створений за недописаним романом Едіт Вортон Кетрін Джейквейсом, переносить глядачів у 1870-ті роки, де група енергійних американських жінок вирушає до Англії в пошуках заможних чоловіків. Цей серіал, цілеспрямовано грайливий і анахронічний, надає нового погляду на твір Вортон, переносячи його в сучасну актуальність, зберігаючи при цьому первісну суть.

Щодо другого сезону “The Buccaneers“, ми готові надати всю інформацію про дату виходу, яку наразі маємо, а також подробиці про його очікуваний випуск.

Серіал Буканьєрки продовжено на 2 сезону

Буканьєрки (Красуні) 2 сезон дата виходу

Наразі немає офіційної дати виходу другого сезону “Буканьєрс”, проте хороша новина полягає в тому, що наприкінці 2023 року серіал було офіційно продовжено на другий сезон.

Фанати з нетерпінням очікують оголошень про можливий вихід нового сезону, особливо з огляду на захопливий фінал першого сезону.

Перший сезон “Буканьєрів” отримав широке визнання серед глядачів, отримавши оцінку 6,2 з 10 на IMDb, а також позитивні відгуки від критиків – 76% на Tomatometer і вражаючий рейтинг глядачів у 95% на Rotten Tomatoes. Рекомендуємо до перегляду.

Дата виходу 2 сезону

Буканьєрки (Красуні) 2 сезон дата виходу

З огляду на позитивну реакцію і продовження, ймовірність виходу другого сезону в найближчий рік дуже висока.

Однак, оскільки зйомки ще не розпочалися, передбачається, що продовження може з’явитися на екранах наприкінці 2024 року або на початку 2025 року. Це попередня дата, заснована на доступній інформації на цей момент.

Де дивитися The Buccaneers?

Дуже сумно, що жодна інтернет студія України не взяла в роботу цей серіал. Серіал можна подивитися російською, або на платформі AppleTV+ в оригіналі з субтитрами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *