Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Коли “Величне століття” вже вивчено вздовж і впоперек, “Постукай у мої двері” став частиною вашої ДНК, а “Зимородок” потребує невеличкої перерви, настав час звернути увагу на ті турецькі серіали про кохання і не тільки, про які мало хто чув.

Незвичайні турецькі серіали, про які ви не чули…

Ось кілька з них, які, тим не менш, не менш захопливі:

Сім’я / Aile 2023

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Аслан – спадкоємець впливового мафіозного клану і власник нічного клубу. Одного разу він починає консультуватися у дівчини-психолога Девін, і між ними спалахує любовне почуття. Однак могутня родина Аслана не рада тому, що його дівчина не має жодного стосунку до їхньої діяльності. Та й сама Девін здивована тим, чим доводиться займатися її коханому. Але їхні почуття зможуть подолати будь-які перепони та стати шляхом до звільнення.

1 сезон – 30 серій.


Красивіше, ніж ти / Senden Daha Güzel 2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Ефсун живе разом із літнім батьком на фермі в невеликому місті Газіантеп. Дівчина з 12 років не бачила свою матір і не прагне її знайти.

Попри те, що Ефсун – талановита лікарка, вона свідомо не поїхала до столиці, а залишилася в маленькій провінційній лікарні, щоб допомагати місцевим жителям. Одного разу героїню знаходить чоловік на ім’я Емір.

Представившись водієм її матері, він просить Ефсун поїхати з ним у Стамбул, оскільки мати при смерті. Дівчина неохоче погоджується, а коли прибуває до столиці, з’ясовує, що її обдурили. Мати Ефсун – практикуючий головлікар клініки пластичної хірургії.

Вона зовсім не збирається вмирати, але у неї серйозні проблеми з руками, потрібна операція. Мати просить Ефсун замінити її і взяти на себе керівництво клінікою.

Крім того, Емір виявляється зовсім не водієм, а досвідченим хірургом, з яким дівчині тепер доведеться працювати і шукати спільну мову, незважаючи на взаємну неприязнь.

1 сезон – 14 серій.


Перший і останній / Ilk Ve Son 2021

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Сповнена пристрастей, зворушливих романтичних моментів, істерик і справжньої ніжності історія кохання Деніз і Бариша. Усе почалося, коли їм обом було трохи за двадцять.

Протягом десяти років їхній союз переживав злети і падіння, дні щастя і жахливі ночі, сповнені ревнощів. Але настав час розлучатися, і колишні закохані згадують, якими щасливими і нещасними були завдяки одне одному.

1 сезон – 8 серій.


Просто друзі / Sadece Arkadasiz 2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Кар’єристка Едже та серцеїд Умут знайомі багато років і переконують себе та знайомих, що між ними немає жодної романтики, лише дружба.

Вони прикидаються нареченим і нареченою, щоб разом жити в розкішному будинку з видом на Босфор, що належить консервативній тітці Умута. Однак багата родичка невдовзі розуміє, що до чого, і ставить умову: вона подарує будинок тому, хто першим одружиться.

Едже й Умут починають гарячково шукати супутників життя, не дозволяючи собі зізнатися, що за справжнім коханням далеко ходити не треба.

1 сезон – 20 серій.


Брехунки зі свічками / Yalancilar Ve Mumlari 2021

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

У центрі сюжету серіалу – чотири подруги, близькі як рідні сестри.

Вільна та незалежна Джейда, успішна психіатриня Меліха, лікарка із сімейними проблемами Шебнем і, зрештою, власниця кафе Еліф, яка втратила чоловіка внаслідок нещасного випадку.

Жінки допомагають Еліф пережити горе, в той час як вона намагається знайти своє місце в житті та забезпечити гідне життя своїй доньці Терн. Зустріч із Якупом, батьком шкільної подруги Терн, перевертає життя Еліф з ніг на голову.

1 сезон – 12 серій.


Нове життя / Yeni Hayat 2020

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Після служби в спецназі капітан Адем пішов у відставку. Він привчений виживати і швидко приймати рішення, але тепер йому потрібно знайти місце в мирному житті.

А головне – необхідно відшукати роботу, щоб прогодувати сім’ю, дружину і восьмирічну доньку.

Адем влаштовується охоронцем дружини багатого і впливового Тимура. Спочатку охоронець і молода розпещена красуня Ясемін не ладнають.

Дівчина навіть підставляє Адема, щоб його звільнили. Але він залишається, і між суворим чоловіком і привабливою жінкою відбувається зближення…

1 сезон – 33 серії.


Три куруші / Üç Kurus 2021

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

У циганському районі Стамбула сталося жорстоке і зухвале вбивство. Кілер залишив на місці злочину три куруша – три дрібні монетки. Такий знак уже не раз виявляли на інших знайдених тілах. За розслідування береться комісар поліції на ім’я Ефе.

Першим підозрюваним стає його колишній друг дитинства, а нині відомий у цьому районі мафіозі Квартал. Однак незабаром докази приводять до іншої людини, теж відомої їм з дитинства.

Тоді професійний детектив і кримінальний авторитет об’єднують свої сили, щоб поставити крапку в цій заплутаній справі та знайти серійного вбивцю.

1 сезон – 86 серій.


Будинок, у якому ти народився, – твоя доля / Dogdugun Ev Kaderindir 2019

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

У дівчини Зейнеп заплутана доля. Коли їй було сім років, бідна мати, яка працювала прибиральницею в багатому будинку, віддала її на виховання в забезпечену сім’ю.

Але минуле не відпускає Зейнеп, і вона починає розриватися між двома світами.

До того ж мати повертається і хоче, щоб дівчина вийшла заміж за механіка Мехді, адже це допоможе Саакіні розібратися з її боргами.

У Зейнеп пробуджуються почуття до цього хлопця, але рідна мати приготує їй ще чимало неприємних сюрпризів. І дівчині доведеться самій визначитися: хто вона така, кого їй любити і хто може впливати на її життя.

1 сезон – 139 серій.


Журавлинний щербет / Kızılcık Şerbeti 2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Кивильджім розлучилася з чоловіком і одна виростила і виховала двох прекрасних доньок. Обидві дівчини вирізняються розумом, красою і незалежністю. Молодша Чинем ще вчиться в школі, а старша Дога вступила до університету.

Якого ж було здивування Кивилджім, коли Дога вийшла заміж просто на першому курсі!

Причому за хлопця з дуже консервативної сім’ї. Батьки молодого чоловіка висувають свої вимоги, а Кивилджім точно знає, що для щастя доньки потрібно зовсім інше. Чи зможуть представники двох сімей ужитися і стати одним цілим?

1 сезон – 29 серій.

Журавлинний щербет 2 сезон (30 серія) дата виходу


Все про шлюб / Evlilik Hakkinda Her Sey 2021-2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Чотири сестри Чолпан, Азра, Гюнеш і Санем переїхали до Стамбула і побудували блискучу адвокатську кар’єру. Усі вони спеціалізуються на шлюборозлучних процесах.

Особисте ж життя кожної з них складається по-різному. Чолпан сама розлучилася з чоловіком, Санем взагалі не вірить у шлюб, Азра щасливо одружена, а Гюнеш збирається пов’язати долю з коханою людиною.

Одного разу в житті молодих жінок відбувається струс: звідки не візьмись з’являється їхній батько, який багато років тому покинув їхню матір заради юної красуні. Героїням доведеться подивитися в очі своєму минулому і зрозуміти: чи зможуть вони пробачити свого батька?

1 сезон – 104 серії.


Дитина / Çocuk 2019

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Акча тікає з сім’ї, яка її ніяк не підтримує. Однак коханий Хасан став піднімати на дівчину руку, а потім і зовсім сів у в’язницю. Незадовго до цього Акча дізналася, що чекає на дитину.

Розуміючи, що нічого не зможе дати малюкові, вона віддає новонароджене немовля в багате сімейство. Прийомна мати Суле виховує маленького Ефе, як рідного сина.

Але коли народжується її власний спадкоємець, становище Ефе змінюється. А Хасан, який вийшов з ув’язнення, має намір будь-що-будь відшукати свого сина.

1 сезон – 62 серій.


Алеф / Alef 2020 – 2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Замкнутий і розважливий детектив Кемаль повертається з Англії до Стамбула, де йому одразу ж доручають одну з найгучніших справ останнього часу: у місті орудує маніяк, який залишає дивні символи на тілах.

Напарником Кемаля стає досвідчений, але впертий і старомодний поліцейський Сеттар.

Розслідування приводить героїв до якоїсь унікальної книги, яка зникла з міської бібліотеки багато років тому.

Щоб знайти серійного вбивцю, Кемалю і Сеттару доведеться зануритися в небезпечний світ релігійних культів, ритуалів і таємниць минулого.

1 сезон 8 серій.

2 сезон 8 серій.


Паперовий будинок / Kagit Ev 2021

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Дія серіалу розгортається навколо сім’ї Фиртина. Джихан – викладач кримінального права, Айлін – успішний адвокат, у них троє чудових дітей: син Мерт і доньки Джемре та Меліса.

Життя героїв назавжди змінюється в один страшний вечір, коли Джихан і Айлін виявляють у своєму будинку труп жінки.

Жертвою виявляється коханка Джихана, а вбивцею – 16-річна Джемре. Заради порятунку доньки подружжя вирішує заховати труп у саду і мовчати про те, що сталося. Але подія розкриває безліч таємниць, а образ ідеальної сім’ї виявляється крихким, як паперовий будинок.

1 сезон – 8 серій.


Дівчина за склом / Camdaki Kiz 2021 – 2023

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Седат Кероглу – розпещений спадкоємець багатої сім’ї, що володіє найбільшою в Туреччині мережею готелів. Роман із заміжньою жінкою приводить у лють його батька Рафета, який вимагає, щоб син негайно одружився.

Наречену знаходять випадково: нею стає архітекторка Налан, яка працює над проектом одного з нових готелів. Безтурботний мажор і добропорядна дівчина, яка виросла в строгості, готуються до весілля. Але їхньому щастю заважають таємниці минулого, які неможливо більше приховувати.

Серіал “Дівчина за склом” знято за однойменним романом турецької письменниці Гюльсерен Будайджіоглу, заснованим на реальній історії.

1 сезон 9 серій.

2 сезон 38 серій.

3 сезон 35 серій.


Якщо чоловік кохає / Erkek Severse 2022

Незвичайні турецькі серіали, про кохання

Зейнеп рано вийшла заміж за хлопця, в якого була закохана ще в студентські роки. Але минув час, і в шлюбі з’явилася тріщина – жінка дізналася, що чоловік зраджує їй з іншою.

Не уявляючи подальшого життя в сім’ї, Зейнеп наважується на розлучення і, залишившись із двома дітьми, починає новий етап у житті. Зустріч з успішним бізнесменом Кенаном нагадала їй про те, що вона все ще може відчувати сильні почуття.

Однак Кенан з обережністю ставиться до жінок, вважаючи, що всі вони полюють за його грошима. До того ж, до нього щосили залицяється Елда, яка мріє вийти заміж за статусного чоловіка.

1 сезон 2022


А ще, зверни увагу на топові серіали 2023 року, які доступній українською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *