Гаррі Поттер і Прокляте дитя дата виходу

Гаррі Поттер і Прокляте дитя дата виходу

Чи існує ймовірність випуску фільму “Гаррі Поттер і Прокляте дитя” у 2025 році? З’явилися чутки про те, що студія Warner Bros. працює над цим проектом, який, за повідомленнями, може вийти на екрани кінотеатрів саме в зазначений рік.

Серіал Гаррі Поттер: дата виходу, трейлер

Початок повернення до світу Гаррі Поттера було відзначено у 2016 року, прем’єрою з появою театральної вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя» у двох частинах.

Гаррі Поттер і Прокляте дитя дата виходу

Сюжет, написаний Джеком Торном, розвивається за 19 років після битви за “Гоґвортс”, фокусуючись на синові Гаррі Поттера, Альбусі, який намагається встати на шлях свого батька разом із сином Драко Малфоя, Скорпіусом, у подорожі через час. Це оповідання було спільною працею з Дж.К. Роулінг, яка назвала його “восьмою історією про Гаррі Поттера”.

Чи буде продовження Гаррі Поттера на екрані?

Гаррі Поттер і Прокляте дитя дата виходу
Руперт Грінт

Згідно з доповіддю Метта Беллоні з Puck, генеральний директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав, а також керівники Майкл Де Лука і Пем Ебді, раніше висловлювали бажання покласти всі зусилля на створення екранізації “Проклятої дитини”.

Однак, за даними, виникли певні труднощі через побоювання деяких ключових учасників.

Джефф Снайдер зазначив, що Деніел Редкліфф, відомий за роллю в “Гаррі Поттера”, і Емма Вотсон, яка виконала роль Герміони Грейнджер, проявляли скептицизм щодо повернення через розбіжності, пов’язані з Дж.К. Роулінг.

Проте, Руперт Грінт, відомий своєю роллю Рона Візлі, висловив набагато більшу відкритість до цієї ідеї, наголосивши, що “якби настав слушний момент”, він готовий повернутися до свого персонажа з Чарівного світу.

Він додав, що це значуща постать для нього, він виріс разом із нею, і вони стали частиною одне одного:

“Я б безперечно розглянув можливість повернення до цього. Це важливий для мене персонаж. Я ніби виріс, і ми ніби стали однією і тією ж людиною. Я теж відчуваю, що захищаю його”.

Коли вийде Гаррі Поттер 9 частина: Прокляте дитя

У соціальних мережах почали поширюватися твердження про вихід фільму “Гаррі Поттер 9” у кінотеатрах у 2025 році. Передбачалося, що він стане екранізацією п’єси “Прокляте дитя” після виходу останньої частини франшизи “Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії. Частина 2” у липні 2011 року.

Чутки про фільм “Гаррі Поттер і прокляте дитя” почалися після появи вірусного концептуального трейлера, у якому використовували сцени з попередніх фільмів Чарівного світу та інших пізніших випусків за участю основних персонажів франшизи. Промо ролик зібрав більше 1 млн. переглядів. Подивитися можна нижче.

Однак варто зазначити, що цей трейлер створили шанувальники, і наразі фільм “Гаррі Поттер і Прокляте дитя” не перебуває на стадії розроблення, тому його вихід у 2025 році не планується.

Де дивитися Гаррі Поттера?

Всі частини свого часу виходили на великих екранах в Україні та транслювалися на українських телеканалах. Якщо, ви скучили за Еммою Вотсон, то передивитися всі частин можна на платформах Sweet TV та Megogo.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *