Серіал Дівчина з персиками: де дивитися
Фото: 1+1

Серіал Дівчина з персиками: де дивитися

Дівчина з персиками”: Український міні-серіал 2017 року виробництва від телеканалу 1+1, що розбирає складнощі долі та зміни.

Дівчина з персиками” – це український серіал, який дивує і змушує замислитися про несподівані повороти долі. Історія двох молодих людей, Ані та Роми, розповідає про те, як одна випадкова подія змінює їхні життя назавжди.

Аня – проста дівчина, її життя пов’язане з допомогою тітці в торгівлі фруктами. Вона мріє вийти заміж за Михайла, боксера-початківця, щоб піти з провінційного містечка і вступити до Аграрного інституту. Однак, доля обернулася для неї зовсім інакше.

Все почалося з моменту, коли вона випадково сіла в машину до незнайомця, Романа. Молоді люди вирішили трохи поганяти і запросили Аню з собою. Але цей на вигляд буденний момент обернувся жахливою аварією, яка змінила все. Аня виявилася прикута до інвалідного крісла, викликавши шквал обговорень і засуджень у ЗМІ.

Серіал показує, як змінилися життя обох героїв після цієї трагедії. Аня змушена переїхати жити в будинок Роми, щоб уникнути скандалу, і стикається з новими реаліями свого життя. Водночас Рома, який звик до безтурботного життя, змушений переглянути свої цінності та погляди.

Скільки всього серій у серіалі Дівчина з персиками?

Цей міні-серіал, що складається всього з 4 серій, заворожує і змушує замислитися про те, як ми схильні до змін, і як доля може перевернути все з ніг на голову за мить. У ролях виступають талановиті актори Аліна Коваленко і Влад Нікітюк, які прекрасно передають складність і емоційність своїх персонажів.

Дівчина з персиками 2 сезон дата виходу

Хоча другий сезон цього серіалу не планується, він залишає після себе глибокий слід у серцях глядачів, нагадуючи про важливість кожного моменту і про те, як важливо вміти адаптуватися до змін.

“Дівчина з персиками” не просто розповідає історію двох людей, вона вчить нас цінувати те, що в нас є, і приймати життєві виклики з відкритим серцем.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *