Сапфір: чи буде 2 сезон? Дата виходу серій

Сапфір: чи буде 2 сезон? Дата виходу серій

Останнє захоплення турецькими серіалами у всьому світі є вже трендом. Україна не виняток. Один з таких проектів є серіал “Сапфір” 2023 року випуску.

Історія Ферайї та її зв’язків з братами Гюльсої – Яманом і Атесом – привертає увагу. Починаючи ще з дитинства, Яман і Ферайє влюблені одне в одного і, ставши дорослими, вирішили одружитися.

Але несподівані обставини змушують Ямана покинути Ферайє. Доля приготувала інші випробування для цієї трійці. Серіал “Сапфір” демонструє їхнє повсякденне життя та складні взаємини.

Сапфір: чи буде 2 сезон? Дата виходу серій

У неочікуваному повороті Яман відмовляється від своїх мрій, ставши посередником між Ферайє та іншими. Що ж чекає цю трійцю у майбутньому, залишається невідомим.

Серіал “Safir”, що перекладається як “сапфір”, розповідає про складні долі закоханих. Ця стаття містить всю інформацію, що відома про другий сезон: коли вийде та де дивитися українською.

А коли вийде 2-й сезон серіалу Сапфір? (Дата виходу)

Сапфір: чи буде 2 сезон? Дата виходу серій

Перший сезон серіалу “Сапфіра” вийшов в ефір 4 вересня 2023 року і завершиться на 12 серії 20 листопада. Логічно було продовжити серіал на другий сезон, але оголошення про другий сезон ще не було. Про подальші кроки щодо серіалу “Сапфір” офіційних повідомлень не надходило.

Якщо рейтинги залишаться високими на протязі усього сезону, можливе оголошення про продовження. У цьому випадку другий сезон може вийти близько в серпні 2024 року або на початку 2025 року.

На момент завершення першого сезону, рейтинги доволі високі, більше 7 балів за версією порталу imdb.com.

Де дивитися Сапфір?

Турецький серіал можна безкоштовно переглянути на каналі серіалу https://www.youtube.com/@Safirdiziatv мовою оригіналу. Або шукати альтернативний любительський російський переклад. Він існує, на відміну від українського озвучення, якого немає.

Але, на youtube.com мож увімкнути субтитри та переклад до них.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *