Криваві квіти 2 сезон дата виходу серій, де дивитися

Криваві квіти 2 сезон дата виходу серій, де дивитися

Після безлічі перипетій, пристрастей і неймовірних поворотів долі, Ділан і Беран опинилися у вкрай складній ситуації, де їхня щирість і чесність один перед одним піддаються серйозним випробуванням.

Другий сезон серіалу “Криваві Квіти” продовжує розповідь про складну драму, що зачепила дві давні ворогуючи сім’ї. Шлюб, вимушений бажанням припинити кровну помсту, став для Ділан і Берана начебто в’язницею, але саме в цьому обмеженому світі на них чекають відкриття, які змінять усе.

Поки вони прагнуть зберегти ілюзію закоханості перед світом, всередині кожного з них вирує буря почуттів, намагаючись знайти вихід із цього заплутаного лабіринту обставин.

Криваві квіти 2 сезон дата виходу серій, де дивитися

Суперництво, зрада і несподівані союзи виведуть Ділан і Берана за межі їхніх очікувань, змусивши зіткнутися з самими собою і власними почуттями. Що чекає на цих двох героїв у продовженні їхнього непередбачуваного шляху? Чи переростуть вимушені зв’язки в справжні почуття, або ж вони залишаться лише маскою, що приховує справжню природу їхніх стосунків?

Серіал “Криваві Квіти” запрошує вас зануритися в захопливу подорож, де кохання, помста та інтриги сплітаються в дивовижний клубок, розвиваючись у несподівані сюжетні повороти. Відкрийте для себе, як сила кохання може змінити найскладніші історії, переплітаючи долі героїв у цій захопливій драмі.

Прем’єра другого сезону “Криваві квіти” відбулась 18 вересня 2023 року і за планом має завершитися у грудні 2023 року.

Українське озвучення до турецького серіалу “Kan çiçekleri” відсутнє. Нові серії, без затримки можна подивитися в оригіналі, турецькою мовою на каналі https://www.youtube.com/@kancicekleridizisi або шукати любительські російські озвучки в мережі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *