Слово пацана 2 сезон дата виходу: усе, що відомо

Слово пацана 2 сезон дата виходу: усе, що відомо

Російський серіал “Слово пацана. Кров на асфальті” став справжньою сенсацією, що викликала бурхливі обговорення і привернула увагу широкої аудиторії. Глядачі полюбили персонажів і сюжет, з нетерпінням чекаючи кожну нову серію. Тепер їх цікавить, чи буде продовження. У цьому матеріалі зібрані всі відомі на даний момент відомості про другий сезон.

Сюжет

Дія кримінальної драми відбувається в Казані на заході 1980-х років, у період розгулу молодіжних злочинних угруповань. У центрі історії – підліток Андрій, роль якого виконав Леон Кемстач. Познайомившись із хуліганом Маратом, Андрій приєднується до банди “Універсам” і виявляється втягнутим у вуличні конфлікти. У цей час з армії повертається старший брат Марата, Вова Адідас, який поступово відбирає владу в лідера банди Кащея. Батьки підлітків не знають, як впоратися із ситуацією, а слідча Ірина та майор міліції Ільдар Юнусович намагаються зупинити хвилю насильства.

Цікаві факти

  • Серіал заснований на романі Роберта Гараєва “Слово пацана. Кримінальний Татарстан 1970-2010-х”, що розповідає про підліткову злочинність у Казані.
  • З моменту виходу серіал викликав бурхливі обговорення і пройшов перевірку Роскомнагляду.
  • Перед виходом 7-ї серії стався витік робочої версії епізоду, що викликало негативну реакцію в акторів, зокрема, в Івана Янковського.
  • У серіалі задіяні молоді актори, більшість з яких стали відомими завдяки проєкту.
  • Уважні глядачі виявили безліч кіноляпів у серіалі.

Чи буде другий сезон?

Наразі офіційної інформації про продовження серіалу немає. Однак в інтернеті ширяться чутки про нібито розпочатий кастинг на другий сезон, які актори й автори спростовують. Творці серіалу заявили, що долю героїв опрацьовано, і вони знають, що буде далі, але рішення про другий сезон поки не ухвалено. Режисер Жора Крижовников натякав у соцмережах на можливе обговорення другого сезону.

Коли вийде другий сезон?

Офіційна дата виходу другого сезону не оголошена. Передбачається, що нові серії можуть вийти не раніше другої половини 2024 року, під новий рік 2025, або вже на початку року.

Місце зйомок другого сезону

Поки немає офіційної інформації про місце зйомок другого сезону. У мережі з’явилися повідомлення про зйомки акторів серіалу в підмосковному місті Жуковський, але, найімовірніше, це інший проєкт.

Кастинг на другий сезон

Одразу після виходу серіалу з’явилися чутки про кастинг на другий сезон у різних містах, включно з Калінінградом, Курськом, Липецьком і Перм’ю. Однак офіційні джерела не підтверджують ці чутки, і глядачам рекомендується остерігатися шахраїв.

Запитання та відповіді

Скільки буде сезонів?
У першому сезоні 8 серій. Передбачається, що в другому сезоні буде стільки ж серій.

Де знімали перший сезон?
Події відбуваються в Казані, але зйомки проходили в Ярославлі.

Який рік показують у серіалі?
Дія розгортається в 1989 році, наприкінці 80-х років у Радянському Союзі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *