Проблема 3 тіл 2 сезон дата виходу, все про серіал

Проблема 3 тіл 2 сезон дата виходу, все про серіал

“Проблема 3 тіл” або “Задача трьох тіл”: Секрети мистецтва зустрічі з інопланетянами. Це новий серіал 2024 року від Нетфлікс.

Дізнайся більше про серіал нижче: подивитись трейлер та перші світлини, та і в загалі про що буде серіал. Якщо тебе цікавить тематика інопланетян (НЛО) та цікавишся теоріями таємної змови, то тобі може сподобатися…

3 Body Problem

Від творців “Гри престоліввиходить новий приголомшливий серіал-блокбастер, не схожий на все, що ви бачили раніше. Це ваш перший погляд на серіал “3 Body Problem”.

Дивитися українською Проблема трьох тіл – тизер

3 Body Problem

Цей проєкт, оточений таємницею і загадкою, передбачав побудову величезного радіотелескопа, здатного відправляти радіосигнали в космос, з надією на спілкування з позаземними цивілізаціями. Однак, що може піти не так, коли людина починає розмовляти з невідомими світами?

Ця захоплива подія стала основою для китайського серіалу “Проблема трьох тіл / 3 Body Problem”.

Про що серіал?

Проблема 3 тіл 2 сезон дата виходу, все про серіал
кадр з серіалу Проблема 3 тіл

У серіалі, заснованому на однойменному романі китайського письменника-фантаста Лю Цисіня, глядач опиняється в самому центрі наукової фантастики та міжнародних інтриг.

Проєкт “Червоний берег” покликаний перенести нас у часи, коли наука і політика переплелися в складній візерунковій мережі, і майбутнє людства здавалося надзвичайно невизначеним.

Головною героїнею цієї захопливої історії стає астрофізик Е Веньцзе, яка долучається до проєкту “Червоний берег” як одна з найкращих учених країни. Завжди захоплена небесами і спрагла зрозуміти, чи є інші розумні істоти у Всесвіті, вона стає ключовою фігурою в дослідженні космосу. Е Веньцзе зуміла відправити послання інопланетянам, сподіваючись на їхню відповідь. Але коли відповідний зв’язок встановлюється, вона і її соратники виявляють, що цей зв’язок несе в собі щось таємниче і загрозливе.

Творець серіалу

Серіал “Проблема трьох тіл” обіцяє стати захопливою подорожжю в незвіданий світ наукової фантастики та політичних змов. Питання про сенс і цілі людства, про природу нашого Всесвіту і про наше місце в ньому стають актуальними і захопливими.

Автор роману, Лю Цисінь, розробив всесвіт, який продовжується у двох продовженнях: “Темний ліс” і “Вічне життя Смерті”. Усі три книги разом створюють масштабну епопею про людство, його прагнення та виклики зустрічі з незвіданим.

Дата виходу 2 сезон, що відомо про продовження?

Прем’єра серіалу “Проблема трьох тіл” була в січні 2024 року. Але, у листопаді дату зсунули на 21 березня 2023 року. І тепер, постає питання, коли 2 сезон?

Хоча Netflix офіційно ще не оголосив про другий сезон “Проблема трьох тіл“, велика ймовірність, що вони продовжать серіал, враховуючи його значну популярність серед аудиторії та підтримку критиків.

Хоча виробництво кожного епізоду “Проблема трьох тіл” вважається витратним, з бюджетом, за чутками, у 20 мільйонів доларів на кожен епізод, це один з тих шоу, на які Netflix, здається, готовий витрачати гроші.

Беніофф, Вайс і режисер Джон М. Чуа мають багато ідей для майбутніх сезонів “Проблема трьох тіл“, а також залишилося багато матеріалу для адаптації з наступних романів Лю Ціньцзяна.

“Ці книги – це дійсно неймовірні, і для мене вони стають кращими з кожною наступною книгою”, – сказав Беніофф у своєму інтерв’ю The Hollywood Reporter.

“Друга книга є набагато кращою за першу, а третя просто вибухає мозок. Історія стає все більш амбітною, і друга книга робить величезний стрибок. Так що я вірю, що якщо ми доживемо до другого сезону, все буде добре”.

Творці планують розповісти всю історію у чотирьох сезонах, що є типовим числом сезонів для успішного стрімінгового шоу.

Якщо продовжать на 2 сезон, ми очікуємо, що до виходу другого сезону пройде кілька років. Приблизно може вийте у 2025-2026 роках.

Де дивитися 2 сезон українською?

Українська офіційна локалізація доступна на Нетфлікс в Україні. Другий сезон також вийде рідною мовою.

Серіал, що переносить нас у події, які трапилися десятиліття тому, вміло поєднує наукову фантастику, драму і таємницю, надаючи нам можливість зазирнути в глибини космосу і наших власних душ.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *