Коли 13 сезон шоу Холостяк в Україні?

Коли 13 сезон шоу Холостяк в Україні?

Олександр Терен: Новий Холостяк України!

13-й сезон популярного шоу “Холостяк” в Україні обіцяє бути незвичайним та запам’ятовуваним. Ім’ям головного героя цього сезону стане військовий ветеран, громадський діяч та автор книги “Історія впертого чоловіка” – Олександр “Терен” Будько.

Для багатьох фанатів шоу це стало справжнім сюрпризом, адже вперше в історії програми ім’я головного героя оголосили одночасно з початком кастингу. Протягом двох років глядачі пильно чекали на повернення “Холостяка” на каналі СТБ, і тепер їх очікування виправдаються.

Головний “Холостяк” країни – це не лише успішний та привабливий чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки вважають ідеальним для себе. Олександр Терен представляє собою не лише захисника, а й символ сили, впевненості та відданості.

Для тих, хто мріє побудувати стосунки з Тереном, анкета доступна в профілі, у сторіс та на сайті СТБ. Будьте готові до нових емоцій та пригод, які приготував для нас новий сезон “Холостяка” з Олександром Тереном!

Познайомитися з Олександром ближче можна було під час зйомок проєкту “Нескорені“, де його харизма та самоіронія здобули серця багатьох. Впевненість та почуття гумору Олександра вразили всіх, і тепер він стане центральною фігурою нового сезону “Холостяка”.

Дата виходу Холостяка 13 сезон

Цього осені разом з “Холостяком” ми збудуємо національну культуру, яка буде дружна до ветеранів та ветеранок. І разом з Олександром ми поринемо у нову історію кохання, яка залишиться у пам’яті на довгі роки.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *