Новий серіал Netflix Дихай з Ману Ріосом та зірковим складом

Новий серіал Netflix Дихай з Ману Ріосом та зірковим складом

Наприкінці літа на Netflix з’явиться довгоочікуваний новий серіал «Дихай» («Respira»), головні ролі в якому виконують такі відомі актори, як Ману Ріос, Найва Німрі, Бланка Суарес, Айтана Санчес-Хіхон, Альфонсо Бассаве та Борха Луна.

Сюжет серіалу зосереджується навколо Біля, молодого ординатора державної лікарні Хоакіна Соролли, який протягом багатьох місяців присвятив себе медицині, щоб стати лікарем. Проте, його ідеали та прагнення піддаються серйозному випробуванню, коли лікарня стикається з масштабними викликами.

Сюжет та інтриги

Дія розгортається в державній лікарні, де медичний колектив знаходиться на межі розпаду. Скорочення видатків на охорону здоров’я спричиняють нестачу ресурсів та персоналу, що змушує лікарів розглядати можливість підтримки загального страйку на знак протесту. Страйк, який може призвести до фатальних наслідків для пацієнтів, ставить під сумнів виконання клятви Гіппократа, яку вони давали, обіцяючи забезпечувати догляд і допомогу всім, хто цього потребує.

Біль, центральний персонаж серіалу, опиняється у важкій ситуації. Він працює день і ніч, намагаючись зробити все можливе, щоб стати найкращим лікарем. Однак, коли починається загальний страйк, він і його колеги залишаються без можливості надавати навіть мінімальні медичні послуги. Медичні працівники змушені прийняти рішення про страйк, щоб привернути увагу суспільства до своїх проблем та протестувати проти нестерпних умов роботи.

Акторський склад

  • Ману Ріос у ролі Біля, головного героя, молодого ординатора, який стикається з численними викликами у своїй професії.
  • Найва Німрі, Бланка Суарес, Айтана Санчес-Хіхон, Альфонсо Бассаве та Борха Луна грають інші ключові ролі в серіалі, створюючи напружену та захоплюючу драму про життя і боротьбу лікарів.

Теми та питання

Серіал «Дихай» підіймає важливі питання щодо стану системи охорони здоров’я, умов праці медичних працівників та моральних дилем, з якими вони стикаються. Чи можуть лікарі дотриматися своїх обіцянок, коли їх підштовхують до межі? Як зберегти людяність та професіоналізм в умовах, коли все навколо руйнується?

Не пропустіть прем’єру серіалу «Дихай» на Netflix 30 серпня, щоб побачити, як Біль та його колеги зіштовхуються з цими викликами та намагаються знайти вихід з критичної ситуації.

У першому сезоні заплановано 8 епізодів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *