Сутінки 6 дата виходу в Україні

Сутінки 6 дата виходу в Україні

“Сутінки 6″: Міф чи реальність? Що чекати від прийдешнього фільму”?

“Сутінки” – це культова кіносага, яка розпочалася з оригінального фільму “Сутінки”, випущеного 2008 року. Відтоді серія завоювала мільйони фанатів по всьому світу і в Україні.

У цій статті ми розглянемо історію всіх фільмів “Сутінки” та проаналізуємо чутки й очікування щодо можливого випуску “Сутінків 6”.

Фанатське відео, яке зібрало більш 1 млн переглядів, як нагадування про Сутінки. Можете поностальгувати і піти переглядати всі частини знов.

Кілька слів про “Сутінки”:

“Сутінки” – це одна з найуспішніших і найпопулярніших кіносаг, заснованих на книжках, що походить із серії романів Стефані Маєр. Оригінальна кіносерія складалася з п’яти фільмів, вперше випущених у 2008 році. Ці фільми розповідали історію кохання між людиною Беллою Свон і вампіром Едвардом Калленом, захоплюючи глядачів у світ вампірів і перевертнів.

Сутінки / Twilight (2008)

Сага почалася з фільму “Сутінки“, який був випущений 2008 року і розповідав історію кохання між людиною Беллою Свон і вампіром Едвардом Калленом. Фільм мав приголомшливий успіх і привернув мільйони фанатів до франшизи.

Фільм був дубльований українською мовою телеканалом ТЕТ.

Сутінки 2. Сага: Новий місяць (2009)

Другий фільм “Саги” був випущений 2009 року і називався. Він розповідав про розлуку Белли й Едварда та її дружбу з перевертнем Джейкобом. Фільм також став великим успіхом.

Також має український дубляж.

Сутінки. Сага: Затемнення (2010)

Третя частина “Саги” прийшла 2010 року під назвою “Сутінки. Сага: Затемнення”. Цей фільм фокусувався на виборі, перед яким стояла Белла – між вампірами й перевертнями. Він також був популярний серед фанатів.

Є дубляж українською, знайти можна в “Уанеті” та передивитися.

Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1 (2011) і Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2 (2012):

Останні два фільми в оригінальній сазі були розділені на дві частини.

“Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1” був випущений 2011 року, а “Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2” – у 2012 році.

Ці фільми завершили історію Белли та Едварда, включно з їхньою боротьбою з могутнім вампіром Вольтуррі.

Плітки про Сутінки 6

Сутінки
Сутінки

З моменту завершення оригінальної серії “Сутінки” у 2012 році, чутки про можливий випуск “Сутінків 6” ходять як по нитці. Фанати сподіваються побачити продовження історії Белли та Едварда, а також інших персонажів, яких вони полюбили. Однак наразі ні продюсер, ні режисер не зробили офіційних заяв про продовження саги.

Ймовірна назва шостих “Сутінок” ходить у фанів під назвою “Захід сонця вічності”, або “Захід вічності”.

Чутки про “Сутінки 6” почали з’являтися з 2014 року, коли оригінальна серія вже завершилася. Фанати сподівалися на продовження саги, але всі домисли залишалися неофіційними і не підтверджувалися. Дехто вважає, що це лише частина маркетингової кампанії для підтримки інтересу до франшизи.

Дата виходу Сутінки 6

Сутінки
Сутінки

Поки залишається незрозумілим, чи буде “Сутінки 6” коли-небудь створено.

Офіційних заяв не надходило, і фанати продовжують чекати новин. Можливо, у майбутньому творці вирішать повернутися у світ “Сутінків” і продовжити історію, яка завоювала серця мільйонів. Однак наразі фільм залишається загадкою, і нам доведеться продовжувати очікувати.

Незалежно від того, буде “Сутінки 6” чи ні, оригінальна кіносага залишиться в історії як одна з найяскравіших і найвпливовіших робіт у жанрі фентезі та романтики.

Де подивитися українською Сутінки?

Всі п’ять частин цієї саги були адаптовані українською мовою (дубляж). Тому, фанатам з України можна передивлятися ці топові фільми в Уанеті в холодному пору року, та переживати знову і знов ті самі хвилюючі моменти свого життя, коли ці фільми в перше вийшли в кінотеатрах України.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *