Симпатик 2024: дата виходу серій, чи буде 2 сезон?

Симпатик 2024: дата виходу серій, чи буде 2 сезон?

Серіал “Співчуваючий” / “The Sympathizer” / “Симпатик” 2024 с Дауні-мл/ Глибоке занурення у в’єтнамську війну через очі таємного агента за однойменною книгою Вьет Тхань Нгуена.

Історія однієї з найскладніших і найважливіших глав в історії США стала вихідним матеріалом для нового захопливого серіалу “Співчуваючий”.

Ця драма, заснована на бестселері В’єт Тхань Нгуєна і удостоєна Пулітцерівської премії 2016 року, обіцяє глядачам унікальний погляд на останні дні В’єтнамської війни та її повоєнні наслідки.

Дивитися серіал за книгою “Співчуваючий” / “The Sympathizer” / “Симпатик”

Серіал “Симпатик” є непростим історичним драматичним твором, який повертає нас у 1975 рік – в останні дні В’єтнамської війни. Події серіалу розгортаються в атмосфері політичних інтриг, руйнування і героїзму, і при цьому показують внутрішній світ головного героя – таємного агента В’єтконгу.

Про серіал Симпатик?

Симпатик 2024: дата виходу серій, чи буде 2 сезон?

У центрі сюжету перебуває таємний агент В’єтконгу, людина наполовину француз і наполовину в’єтнамець. Його особиста історія, і його складна роль у війні роблять його персонажем, який вартий особливої уваги. Серіал розкриває його внутрішній конфлікт, моральні дилеми і складні рішення, які він змушений приймати.

Чудова адаптація бестселера

Серіал “Симпатик” є адаптацією однойменного бестселера В’єт Тхань Нгуєна. Цей роман, заснований на історичних фактах і натхненний подіями за часів В’єтнамської війни, завоював Пулітцерівську премію 2016 року. Продюсери серіалу прагнуть зберегти дух і глибину твору, щоб передати глядачам його емоційну силу.

Дата виходу серій Симпатик на Megogo

Серіал вийшов навесні 2024 року. Нижче можна подивитися графік серій, коли вийде нова серія “Симпатика” на Megogo.

СеріяДата виходу
1 серія14 квітня
2 серія21 квітня
3 серія26 квітня
4 серія5 травня
5 серія12 травня
6 серія19 травня
7 серія26 травня
Остання серія вийде 26 травня на Megogo

Дата виходу 2 сезону Симпатик?

Серіал створений як міні-серіал і на момент написання статті залишається в статусі мін-серіалу. Тож, поки що, другий сезон не планують знімати. Але все буває, з серіалами. Наприклад, міні-серіал “Тед” нещодавно тримав другий сезон. Тому, слідкуйте за цією сорінкою, щоб бути в темі)

Де дивитися The Sympathizer українською?

Легально серіал “The Sympathizer” українською мовою можна подивитися на Megogo в Україні та Польщі.

Також серіал має якісній інтернет озвучки, від BaibaKo, HDrezka Studio.

Серіал “Симпатик” надає нам можливість зануритися в одну з найважливіших глав в історії США та В’єтнаму через очі головного героя. Це захоплива подорож у часі та історію, яка залишає глядачів у роздумах і викликає безліч запитань щодо природи людської чесноти та моральних дилем.

Серіал “Симпатик” несе з собою історичну драму вищого рівня, що приверне увагу не лише поціновувачів якісних серіалів, а й усіх, хто цікавиться історією та глибокими людськими драмами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *