Наддержава: Подорож Шона Пенна до України для зустрічі з Зеленським

Наддержава: Подорож Шона Пенна до України для зустрічі з Зеленським

“Наддержава”, або “Суперсила” (Superpower) – це документальний фільм, який не тільки розповідає цікаву історію про Володимира Зеленського, але й заставляє глядачів задуматися про сучасний світовий порядок і важливість українських подій.

У кіноіндустрії часто з’являються фільми, що розкривають несподівані історії та привертають увагу глядачів своєю унікальністю.

Один із таких фільмів – документальний стрічка “Наддержава” від Paramount+ Original.

Наддержава: Подорож Шона Пенна до України для зустрічі з Зеленським
кадр з фільму

Цей фільм запрошує нас у захопливу подорож до України разом з голлівудським актором Шоном Пенном, який вирушає у відомий “край козаків” з метою дізнатися більше про найнезвичайнішого політика нашого часу – Володимира Зеленського (президента-комедіанта).

Володимир Зеленський: від сцени до політики

Наддержава: Подорож Шона Пенна до України для зустрічі з Зеленським

Володимир Зеленський став світовою відомістю завдяки своїм виступам у популярному українському комедійному шоу “Слуга народу“. Проте, жоден сценарист не міг би придумати сценарій, в якому актор стає реальним президентом країни. Ця історія надихає і викликає захоплення, і “Наддержава” розкриває докладно, як Володимир Зеленський подолав перешкоди та відповів на виклик від українського народу.

Шон Пенн: дослідник та глядач

Шон Пенн, відомий своєю акторською майстерністю та соціальною активністю, відправляється до України як дослідник, щоб розкрити історію Володимира Зеленського з різних кутків. Ця поїздка відкриває перед глядачами найважливіші моменти в кар’єрі та житті президента та дозволяє зрозуміти, що захоплює Шона Пенна в цій неймовірній історії.

Важливість України у світі

Наддержава: Подорож Шона Пенна до України для зустрічі з Зеленським

Крім розкриття історії Володимира Зеленського, “Наддержава” нагадує глядачам про важливість подій, які відбуваються в Україні та вплив російського вторгнення на сучасний світовий порядок. Цей документальний фільм надає можливість краще зрозуміти складну геополітичну ситуацію та відзначити мужність українців у їхньому прагненні залишити незалежність та свободу.

Дивитися Наддержава трейлер

Дата виходу фільму з Зеленським

Прем’єра цього документального фільму на Paramount+ 18 вересня 2023 року обіцяє стати однією з найочікуваніших подій цього місяця. Очікується українське озвучення від провідних інтернет студій України.

Наддержава” розкриває історію, яка може здатися неординарною та неймовірною, але є реальною.

У ньому Шон Пенн відправляється до України, щоб дізнатися більше про Володимира Зеленського, колишнього комедійного актора, який став президентом країни. Ця історія є прикладом того, як реальність може перевершувати фікцію.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *