Кривава нафта фільм дата виходу

Кривава нафта фільм дата виходу

Художній українській фільм «Кривава нафта», створений режисером Джонні Київським, вражає своєю сильною символікою та вражаючою сюжетною лінією.

Ця антологія на екрані відображає героїчний опір українського народу під час загрозливого та жорстокого вторгнення російських загарбників на територію України.

Литовський серіал про війну в Україні “На власні очі“.

Скріншот з фільму «Кривава нафта»
Скріншот з фільму «Кривава нафта»

Фільм розкриває події, пов’язані з чорним днем у історії України – 24 лютого 2022 року, коли Росія здійснила агресивний наступ та бомбардування.

Історія розповідається через призму семи короткометражних новел, кожна з яких стосується реальних подій.

Кожна новела поглиблює розуміння окремого аспекту війни: героїзм українських військових, воєнні злочини Російської Федерації, трагедію дитини, що втратила сім’ю через російську агресію. Але фільм також розглядає глибоке питання колаборації деяких зарубіжних політиків та бізнесменів з російським агресором, особливо через дешеву російську нафту, яку можна назвати “Кривавою Нафтою”.

Дивитися онлайн Кривава нафта – трейлер

Фільм “Кривава нафта” ще був анонсований у 2022 році, вийшов трейлер, а ось коли вийде фільм продюсери не повідомили…

Цей шедевр драматичного жанру, був створений у 2022 році, який реалістично відтворює страх, героїзм і витримку українського народу під час найтяжчих випробувань. Вражаюча гра акторів, майстерне використання операторських технік Євгена Усанова та Володимира Кратінова, а також потужна саундтрекова підтримка від фронтвумен The HARDKISS Юлії Саніної, забезпечують дивовижний іммерсивний досвід глядача.

Дата виходу фільму Кривава нафта в Україні?

Глядачі в Україні задають питання: коли всі зможуть подивитися фільм “Кривава нафта”? Відповідаючи на питання, хочу зазначити…

Фільм Кривава нафта створений у 2022 році, та був запланований до показу в Україні у грудні 2022 року на телеканалі СТБ. Але, щось пішло не так. Показ фільму схоже не відбувся.

В українському сегменті інтернет, фільм також відсутній.

Припускаємо, що фільм Кривава нафта вийде у 2023 році на СТБ, або український підрозділ Netflix візьме до себе на платформу. Останнім часом, Netflix додає українські фільми та серіали до свого каталогу. Наприклад, серіал І будуть люди.

Хто вже бачив фільм і хто знає, де можна подивитися фільмі “Кривава нафта”? Напишіть у коментарях, під цим дописом.

Новин про офіційну дату виходу фільму з 2022 року немає..

Підсумовуючи, хочемо підкреслити, фільм “Кривава Нафта” відкриває перед нами болючу правду та важливий національний наратив, висвітлюючи подвиг українців, які встали на захист своєї країни.

Його варто переглянути, щоб відчути силу духу, відданість та гідність українського народу в обличчі ворожої агресії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *