Юрик - дивитися українською онлайн

Юрик – дивитися українською онлайн

24 серпня 2023 року, у день незалежності України, світ побачив вихід фільму, який глибоко зворушив серця глядачів.

Військова драма “Юрик“, заснована на реальних подіях, розповідає історію 11-річного хлопчика, який зіткнувся з жахіттями війни і зробив неможливе, щоб вижити і повернутися до життя.

Фільм “Юрик” занурює нас в атмосферу військових дій на українській землі.

Головний герой, Юрик, опиняється в епіцентрі конфлікту, який забрав життя його близьких.

Війна, яка нещадно знищила сім’ю хлопчика, лише посилила його рішучість вижити. Продемонструвавши неймовірну силу волі та мужність, Юрик починає свій нелегкий шлях до безпеки.

Я ще, дізнайся коли вийде Кривава нафта фільм дата виходу.

Синопсис

Військова драма “Юрик” – заснована на реальній історії 11-річного хлопчика, який рятуючись з охопленого війною Маріуполя, 15 днів добирався до кордону України.

Війна жахливим чином знищила щасливу родину Юрика: батько, дідусь і молодша сестричка загинули під час ворожих обстрілів.

Одного разу мама зрозуміла, що в рідному місті Юрі загрожує небезпека бути вивезеним окупантами до Росії. Заради сина вона ухвалює найважче у своєму житті рішення – відірвати від себе дитину, щоб вона врятувалася і могла жити в безпеці в родичів в Естонії. Сама ж залишається в Маріуполі, у підвалі їхнього будинку, доглядати хвору бабусю

Юрик - дивитися українською онлайн
кадр з фільму Юрик

Порушуючи важливі питання про жертовність, сім’ю та надію, “Юрик” змушує глядачів замислитися над тим, на що здатна людина, коли стикається з крайніми випробуваннями. Рішення матері відірвати свого сина від себе, щоб забезпечити йому шанс на порятунок, уособлює безкорисливу любов і самопожертву.

Внутрішні боротьби героїв, які зіткнулися з вибором між особистим щастям і безпекою близьких, змушують глядача замислитися над власними цінностями.

Юрик” не тільки показує жахи війни, а й підкреслює важливість людського зв’язку в найважчих ситуаціях. Самовідданість матері, яка залишилася в небезпечній зоні, щоб піклуватися про хвору бабусю, стає символом сили і співчуття. Маленький Юрик, долаючи труднощі та небезпеки, знаходить у собі сили продовжувати і йти вперед, щоб втілити надію і добро.

Режисер “Юрика” майстерно передав атмосферу напруженості та невизначеності, яка панує в часи війни. Візуальне сприйняття фільму занурює глядачів у реалії того, що відбувається, змушуючи нас переживати кожне випробування, яке доводиться пройти головному герою.

Дивитися онлайн Юрик – трейлер

Доступно для перегляду з України.

Фільм “Юрик” безсумнівно заслуговує на увагу і визнання. Він не тільки розповідає про страшну реальність війни, а й наголошує на тому, що навіть у найтемніші часи людська доброта, сила духу і надія можуть прокласти шлях до виживання і майбутнього.

Юрик” – це важливе нагадування про те, що навіть у найскладніших обставинах ми можемо знайти в собі сили боротися за своє життя і цінності.

24 серпня 2023 року фільм “Юрик” не тільки вписався в історію незалежності України, а й став яскравим знаком надії та сили для всього світу.

Подивитися фільм можна з України на сайті телеканалу СТБ.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *