Фільми про криптовалюту

Фільми про криптовалюту

Фільми про криптовалюту, які можна подивитися на Нетфлікс та в мережі “Уанет”.

Декілька цікавих фільмів для тих хто “крутить P2P” в Україні. Звісно, жартуємо… У цій підбірці зібрані достойні стрічки пов’язані з криптовалютою, пропонують захопливі історії, досліджують теми фінансових інновацій, шахрайства і навіть кіберзлочинності.

Trust Machine: The Story of Blockchain / Машина довіри: Історія блокчейну (2018)

Фільм, що розповідає про блокчейн і криптовалюти через призму історії кіберактивіста, є захоплюючою подорожжю у світ технологічних інновацій та інтриг. Головний герой, зіткнувшись із загрозою екстрадиції з боку уряду США через його хакерські навички, стає фігурою, що перебуває на межі закону. Фільм не тільки заглиблюється в технічні аспекти блокчейна, а й підкреслює його важливий вплив на сучасне суспільство.

Історія героя ставить у центр уваги питання кібербезпеки, приватності та свободи в мережі. Фільм досліджує, як блокчейн і криптовалюти можуть стати засобом захисту особистих даних і забезпечення анонімності в цифровій епосі, водночас викликаючи інтерес до них серед широкої публіки.

Цей кінематографічний досвід дає змогу глядачам не лише зануритися у світ криптовалют і блокчейну, а й замислитися над важливими питаннями цифрової безпеки та приватності в сучасному світі.

Trust No One: The Hunt for the Crypto King / Нікому не довіряй: полювання на криптокороля (2022) від Нетфлікс

У світі криптовалют і біткоїнів існує лише одне правило – не довіряти нікому.

З QuadrigaCX, колись найбільшої криптовалютної біржі Канади, випадково зникає 250 мільйонів доларів біткоїнів, а єдина людина, яка може їх повернути, загадково помирає.

Жадібність – це питання життя і смерті у цьому документальному фільмі про справжній кримінал, який розповідає про злет і падіння QuadrigaCX, загадкову смерть її засновника Джеррі Коттона та жертв, які залишилися збирати уламки.

Sieu Trom / Bitcoin Heist / Викрадення біткойнів (2016)

Новий час – нові правила. В епоху криптовалюти грабіжниками банків стають хакери. Щоб зловити найбільш невловимого з них, хакера на прізвисько Привид, спецагент Інтерполу збирає команду викрадачів-професіоналів. Вони планують зухвалий наліт. Але будь-який хороший злочинець знає, що серед злодіїв немає поняття честі. Це на руку опонентам.

The Rise and Rise of Bitcoin / Сходження біткойна (2014)

Тридцятип’ятирічний Ден – один із тих, хто користується новою криптовалютою біткойн. Він вважає, що його насичене життя – робота, сім’я, хобі – не дає йому змоги витрачати час на походи в магазини. Більшість своїх покупок Ден здійснює в інтернеті, а тепер біткойн відкриває для таких, як Ден, масу нових можливостей. Фільм “Сходження біткойна” розповідає історію створення цієї криптовалюти, феноменальне зростання її популярності в усьому світі та про тих людей, які вважають, що за віртуальними грошима – майбутнє.

Banking on Bitcoin / Ставка на Біткоїн (2016)

Біткойн – найбільш проривний винахід з часів Інтернету, і зараз триває ідеологічна битва між маргінальними утопістами та мейнстрімовим капіталізмом.

Фільм показує гравців, які визначають, як ця технологія вплине на наше життя.

Magic Money: The Bitcoin Revolution / Чарівні гроші: Біткойн-революція (2017)

Документальний фільм про криптовалюти: Магічні гроші – Біткойн-революція – “Магічні гроші” – це документальний фільм, який досліджує таємниче походження біткойна, його роль у суспільстві та те, як він може вплинути на майбутнє нашого світу.

Bitcoin: The End of Money as We Know It / Біткойн: кінець грошей, якими ми їх знаємо

Фільм “Кінець грошей, якими ми їх знаємо” простежує історію грошей від стародавнього світу до торгових майданчиків Уолл-стріт. Документальний фільм викриває практику центральних банків та сумнівних фінансових гравців, які поставили світ на коліна під час останньої кризи.

Він висвітлює вплив уряду на процес створення грошей і те, як він спричиняє інфляцію. Крім того, фільм пояснює, як більшість грошей, якими ми користуємося сьогодні, з’являються з повітря, коли банки створюють боргові зобов’язання.

Епічний за масштабом, цей фільм досліджує закономірності технологічних інновацій і ставить під сумнів усе, що ви думали, що знаєте про гроші.

Чи є біткойн альтернативою національним валютам, забезпеченим боргами? Чи спричинить біткойн і криптовалюта революцію в тому, як ми використовуємо гроші на піринговій основі? Чи це подарунок злочинцям? Чи це чергова мильна бульбашка, яка ось-ось лопне?

Life on Bitcoin / Життя на біткоїні (2014)

Cryptopia: Bitcoin, Blockchains and the Future of the Internet / Криптопія: Біткойн, блокчейни та майбутнє інтернету (2020)

Криптопія: Біткойн, блокчейн і майбутнє інтернету” глибоко занурюється у криптоекосистему та технологію блокчейн, щоб дізнатися про хороше, погане та потворне у цій суперечливій індустрії, її основні наративи, конфлікти та головних гравців, які стоять за нею.

Чи можемо ми дійсно довіряти їм у побудові цієї кібер-утопії, що не викликає довіри, чи їхні проекти так само несправедливо розподіляються і ними так само легко маніпулювати, як і нашими нинішніми фінансовими системами та технологічними платформами?

Ці фільми надають різноманітні погляди на світ криптовалюти і блокчейна, від драматичних історій до кримінальних змов і комедійних ситуацій.

Незалежно від того, чи є ви інвестором, технічним ентузіастом або просто цікавою людиною, ці фільми можуть запропонувати цікавий погляд на криптовалютний світ.

Спробуй заробити на криптовалюті, дізнайся як відкрити криптодепозит.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *