Таємне вторгнення 2 сезон: все, що наразі відомо, можливе продовження?

Таємне вторгнення 2 сезон: все, що наразі відомо, можливе продовження?

Минуло 15 років відтоді, як Нік Ф’юрі зібрав групу видатних героїв, що стали відомі як Месники, і об’єднали свої сили, щоб захистити Землю. Зазвичай він був на другому плані, займаючись секретними справами, розробляючи стратегії проти корумпованих політиків та організації “Гідра“, або надавав допомогу людям на космічній базі S.A.B.E.R.

В “Таємному вторгненні” MCU Ф’юрі вперше стає головним героєм власного проекту, де знову зустрічається зі Скруллами. Після того, як він допоміг інопланетній расі у фільмі “Капітан Марвел“, Нік повертається на Землю, щоб виконати свою обіцянку і допомогти Скруллам знайти новий дім.

Глядачі України хочу знати, чи буде продовження серіалу. Тому, що стосується 2 сезону “Таємного вторгнення“, то наразі обмаль інформації, і фанатам прийдеться чекати офіційних звернень Disney+, щоб дізнатися більше. Але, сьогодні ми зробимо деякі припущення, про можливе продовження “Таємного вторгнення” на 2 сезон.

Чи буде 2 сезон Таємного вторгнення?

На момент закінчень серіалу, а це було 26 липня 2023 року, серіал не було анонсовано на 2 сезон “Таємного вторгнення”, і це має свої причини. Основа причина, це те, що серіал від самого початку позиціонувався як міні-серіал.

Також, сюжет “Таємного вторгнення” вже майже повністю розкрито: ворожа загроза була зменшена, Гравік помер, Г’я співпрацює з Сонею для забезпечення безпечного проживання Скруллів, а Нік Ф’юрі та Варра повернулися до С.А.Б.Е.Р., щоб встановити мир з Крі.

Рейтинги серіалу також мають вагомий внесок у продовженні. Серіал не здобув великої популярності серед глядачів, а також отримав досить нейтральні відгуки. На Rotten Tomatoes він має всього 59%, що може впливати на загальну зацікавленість глядачів. Крім того, прем’єра “Таємного вторгнення” не змогла потрапити до топ-10 стрімінгового чарту Нільсена.

Однак, офіційного підтвердження про скасування або продовження другого сезону ще немає, і доля серіалу залишається невідомою наразі.

А коли вийде 2 сезон Таємне вторгнення?

Наразі немає підтвердженої дати виходу другого сезону серіалу “Таємного вторгнення”.

Компанія Marvel ще не офіційно підтвердила наявність другого сезону, і, відповідно, немає інформації про те, коли саме він може вийти.

Графік франшизи Marvel на найближчі роки заповнений випусками до 2027 року, що свідчить про насиченість планів на майбутнє. Якщо Marvel оголосить про продовження “Таємного вторгнення”, то можна припустити, що новий сезон буде виймати не раніше 2025 або навіть 2026 року. Однак, до цього часу, залишається багато невідомих щодо подальшого розвитку серіалу.

Редакція tvshows.com.ua припускає, що навряд чи отримає 2 сезон, адже серіал був заплановано як міні-серіал. Але, буває і таке, що міні-серіали продовжують.

цікава ідея таємне вторгнення

2 сезон Таємне вторгнення де дивитися українською?

Якщо другий сезон вийде, то у українських глядачів є вибір з трьох варіантів українського озвучення. Адже, до першого сезону “Таємного вторгнення” було зроблено 3 озвучки! Так, так, українського озвучення стає з кожним роком більше!

Подивитися серіал можна в озвучці Цікава ідея, BaibaKo, HDrezka Studio онлайн на сайтах студій.

Оцінити українське озвучення, та подивитися трейлер від Цікава ідея можна вище.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *