Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Серіал “Коломбо” має помітну популярність в Україні. Українські глядачі оцінили його унікальний формат, харизматичного головного героя та вміло побудовані сюжети. За роки показу серіал неодноразово транслювався на українському телебаченні та завоював широку аудиторію.

Коломбо став одним з улюблених детективних серіалів українських глядачів завдяки своїй незвичній структурі, в якій глядач знає особистість убивці від самого початку епізоду, а найцікавіше полягає в тому, як Коломбо розкриває злочин, розгадує загадку і збирає докази.

Українські глядачі також цінують акторську гру Пітер Фальк, який втілює образ Коломбо з іронією, інтелектом і незвичайними манерами.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо
Пітер Фальк

Українська озвучка Коломбо

Згодом популярність серіалу “Коломбо” в Україні не згасла, і він, як і раніше, користується попитом серед старшого покоління, яке пам’ятає, коли його показували на телебаченні ще у 90-ті роки, тоді його транслювали російською мовою.

Потім він був популярний серед молодих глядачів, які відкрили для себе цей класичний детективний серіал, у десятих роках 21 століття, але вже українською мовою. Завдяки українському телеканалу ТНТ, який зробив озвучення всіх 13 сезонів, включно з додатковими серіями.

Тому в українському сегменті інтернет, можна знайти обидві озвучки та подивитися онлайн.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Цікаві факти про серіал Коломбо

Серіал “Коломбо” був створений Вільямом Лінком і Річардом Левісоном і вперше вийшов в ефір 1968 року.

Спочатку серіал “Коломбо” планувався як простий детективний серіал, але глядачі одразу полюбили незвичний формат, де глядач знає вбивцю від самого початку епізоду, а сюжет будується навколо викриття злочинця.

Головну роль детектива Лос-Анджелеської поліцейської дільниці Лейтенанта Коломбо виконав актор Пітер Фолк. Роль стала для нього настільки іконічною, що його ім’я стало синонімом персонажа.

Фраза “О, ще одна річ” (“Just one more thing”), яку Коломбо вимовляє перед тим, як розкрити доказ або поставити запитання, стала його знаковою фразою.

У серіалі не було постійного партнера для Коломбо, але в більшості епізодів його напарником був Детектив Сержант Джордж Крамер, якого грав актор Брюс Кірбі.

У серіалу “Коломбо” було кілька режисерів, але найвідомішим з них був Пітер Фолк, який не тільки грав головну роль, а й знявся в кількох епізодах як режисер.

“Коломбо” отримав 13 премій “Еммі” і був номінований 23 рази.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

У серіалі “Коломбо” знялися безліч відомих акторів, таких як Джонні Кеш, Патрік МакГуен, Леонард Німой, Роберт Калп, Вільям Шатнер та інші.

У деяких епізодах серіалу знялися актори, які пізніше самі стали відомими режисерами, включно зі Стівеном Спілбергом, Джоном Кассаветесом і Берні Куепером.

Персонаж Коломбо став настільки популярним, що згодом з’явилося кілька спеціальних телевізійних фільмів з його участю.

У серіалі “Коломбо” було використано кілька музичних тем, але найвідомішою стала композиція Біллі Голденберга, яка стала символом серіалу.

Костюм Коломбо, що складався з потертого плаща, різнобарвної краватки і недбалого капелюха, став його характерним образом.

У багатьох епізодах серіалу Коломбо використовує свого basset hound на прізвисько Дог для привернення уваги і вирішення злочину.

Серіал “Коломбо” став піонером жанру “зворотного детектива”, де замість того, щоб стежити за процесом розслідування, глядач стежить за процесом злочину.

Загалом було знято 69 епізодів серіалу “Коломбо” в період з 1968 по 2003 роки.

“Коломбо” став одним із найтриваліших детективних серіалів в історії телебачення.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Серіал “Коломбо” має величезну фанатську базу в усьому світі, яка досі збирається на форумах і обговорює деталі кожного епізоду.

Пітер Фолк отримав чотири нагороди “Золотий глобус” за свою роль Коломбо.

У 1999 році серіал “Коломбо” був включений до списку 50-ти найбільших телевізійних шоу всіх часів за версією журналу “TV Guide”.

“Коломбо” залишив незабутній слід в історії телебачення і став зразком для багатьох детективних серіалів, які пішли за ним.

Скільки серій у першому сезоні Коломбо?

Існує пілотна, нульова серія, та 8 звичайних серій.

Чому Коломбо був лише лейтенантом?

Коломбо був зображений як старий лейтенант у серіалі, щоб створити цікавий і незвичайний образ детектива. Вік і зовнішній вигляд Коломбо були однією з ключових характеристик його персонажа, які робили його унікальним і незабутнім.

Старший вік Коломбо надавав йому вигляду досвідченого і мудрого детектива, який має великий досвід у розслідуваннях і вирішенні злочинів. Це давало йому змогу використовувати свої інтуїцію і спостережливість замість фізичної сили або молодості.

Крім того, старший вік Коломбо створював контраст з уявленням звичайного детектива в кримінальних серіалах. Він не був типовим героєм, а, навпаки, використовував свою зовнішність і вигляд, щоб недооцінювали його здібності. Це було важливою частиною його стратегії розслідування, що давала йому змогу вловити докази і приступити до розгадки злочину без підозр.

Зрештою, вік Коломбо став його характерною рисою, надаючи йому унікальність і чарівність, які зробили його одним із найпопулярніших детективних персонажів телебачення.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Які сигари палив Коломбо?

Коломбо, знаменитий детективний персонаж, був часто показаний із сигарою в руці. У серіалі “Коломбо” використовували кілька різних марок сигар, які допомагали створювати образ персонажа.

Однією з найбільш впізнаваних марок сигар, які курив Коломбо, були сигари марки “Hoyo de Monterrey“. Ця кубинська марка сигар відома своєю якістю та ароматом, і вона стала символом персонажа Коломбо.

Крім того, Коломбо також курив сигари марки “Cohiba“, іншої відомої кубинської марки. Ці сигари також користуються високою репутацією серед поціновувачів сигар і додавали елегантності та стилю образу Коломбо.

Слід зазначити, що сигари, які використовувалися в серіалі, були спеціально підібрані для створення образу персонажа Коломбо і можуть відрізнятися від тих, які актори фактично курили поза зйомками.

Коломбо досі популярний в Україні: озвучка, цікаві факти, скільки серій, тощо

Чому він залишається популярним у 2024 році в Україні?

“Коломбо” продовжує залишатися популярним в Україні і в 2024 році з кількох причин.

По-перше, серіал має класичний і тимчасово нейтральний сеттинг, що дає йому змогу бути актуальним у будь-яку епоху. Незважаючи на те, що перші епізоди “Коломбо” вийшли понад півстоліття тому, сюжети і проблематика, які він порушує, залишаються вічними і зрозумілими сучасному глядачеві.

По-друге, серіал пропонує глядачам не тільки інтригуючі детективні історії, а й проникливі психологічні портрети персонажів. Коломбо – незвичайний детектив, який розкриває злочини не тільки завдяки аналізу доказів, а й розумінню мотивів і думок злочинців. Такий глибокий і харизматичний герой залишається привабливим для глядачів у будь-який час.

По-третє, “Коломбо” відомий своєю непередбачуваністю і нестандартними сюжетними поворотами. Глядачі завжди залишаються в напрузі і намагаються розкрити загадку до самого кінця епізоду. Щоразу Коломбо дивує своїми методами і логічним мисленням, що викликає інтерес і захоплення.

Нарешті, “Коломбо” має високу якість сценаріїв і акторської майстерності. Завдяки ретельно опрацьованим діалогам і вмілому виконанню акторами, серіал залишає незабутнє враження на глядача.

Усі ці фактори роблять “Коломбо“, як і раніше, привабливим і популярним в Україні у 2023 році. Він пропонує глядачам розумний і захопливий контент, який не втрачає своєї привабливості з часом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *