Різдво на Нетфлікс: Зіпсоване свято

Різдво на Нетфлікс: Зіпсоване свято

Із серії “Різдво на Нетлфікс”, або що подивитися українською під Різдво всієї родиною. Цього разу радимо подивитися новий мультик “Поганці: Зіпсоване свято”. Більше детальніше нижче.

У цій захопливій новій пригодницькій стрічці, яка передує подіям фільму, наші улюблені герої – Погані Хлопці – готуються до найулюбленішого для всіх дітей свята, Різдва.

Оригінальна назва The Bad Guys: A Very Bad Holiday. “Поганці: Зіпсоване свято” – Нова анімаційна пригода для всієї родини на Netflix.

Ця банда зіпсованих “поганців” зазвичай відзначає цей день не так, як інші. Для них Різдво – це час для святкового пограбування всього міста, коли всі занурюються у відкриття подарунків, Погані Хлопці рушають до виконання своїх амбіційних планів.

Але цього разу щось пішло не так: Різдво несподівано скасоване, залишаючи Поганих Хлопців без їхньої звичної можливості відзначити це свято своїм незвичайним способом. Але, замість того, щоб сумувати і плакати, ця банда неординарних героїв вирішує внести свою лепту у відновлення святкового духу міста.

Дата виходу мультика Поганці: Зіпсоване свято

Спеціальний випуск анімації “Поганці: Зіпсоване свято” (“The Bad Guys: A Very Bad Holiday”) вийде на Netflix 30-го листопада.

У цьому мультфільмі ви знову зустрінетеся з усіма персонажами, яких полюбили ви в попередніх серіях і фільмі. Погані Хлопці об’єднають свої зусилля, щоб відновити святковий дух Різдва, але вони роблять це своїм неповторним способом.

З цим новим анімаційним випуском, Netflix подарує вам незабутню атмосферу Різдва та безмежну кількість сміху для всієї родини.

Насолоджуйтеся цією захопливою історією, де поганими стає не той, хто краде, а той, хто відмовляється дарувати. “Поганці: Зіпсоване свято” – це найкращий спосіб провести час з родиною цього різдвяного сезону!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *