Дата виходу 2 сезону Розрив / Поділ: зйомки завершилися

Дата виходу 2 сезону Розрив / Поділ: зйомки завершилися

Другий сезон серіалу “Розрив / Поділ / Severance” на Apple TV+ суттєво затримується через конфлікт між співшоуранерами Деном Еріксоном і Марком Фрідманом, які, як повідомляє TVline.com, “зненавиділи один одного” ще до виходу першого сезону.

За повідомленнями, є проблеми зі сценарієм і бюджетом кожного епізоду. Незважаючи на це, представники Apple TV+ заперечують затримку і повідомляють, що другий сезон триває згідно з графіком і що Бо Віллімон був залучений до роботи над наступними сезонами.

Коли вже другий сезон Розриву?

Дата виходу 2 сезону ще не оголошена. Але, в кінці квітня 2024 році, було офіційно повідомлення. Що, зйомки другого сезону серіалу “Поділ” завершилися, обіцяючи глядачам ще більше інтриг і захопливих поворотів сюжету.

Реліз цього захопливого продовження заплановано на Apple TV+ наприкінці поточного, 2024 року. Не пропустіть можливість зануритися у світ емоцій і пригод разом із героями серіалу “Поділ”.

Де дивитися українською серіал Severance?

Подивитися перший сезон Розрив / Поділ українською можна в озвучці HDrezka Studio.

Нагадаємо, серіал вийшов у 2022 році, 18 лютого. Та має 9 епізодів.

Дата виходу 2 сезону Розрив / Поділ: зйомки завершилися

Про що серіал Розрив / Поділ?

Компанія Lumen Industries має амбітну мету отримати величезний прибуток, і її керівництво бажає, щоб співробітники компанії були максимально продуктивними і мислили тільки про роботу в робочий час. Їхній дослідницький відділ розробляє нову технологію “поділу”, яка перебуває на стадії експериментального використання.

Вона являє собою спосіб розділити спогади людей про особисте життя і роботу. Коли настає робочий час, співробітники можуть використовувати тільки ту пам’ять, яка пов’язана з бізнесом і виробництвом, а в інший час робота не впливає на них.

Дата виходу 2 сезону Розрив / Поділ: зйомки завершилися

Геллі, одна зі співробітниць Lumen Industries, вирішує використати нововведення на собі, щоб дізнатися, як воно працює. Технологія може змінити наші уявлення про роботу та особисте життя, і її планується ввести в обіг. Однак, використання технології в бойових умовах може вивести продуктивність на новий рівень.

Загалом, Lumen Industries прагне до досягнення своєї мети, і нова технологія може стати ще одним інструментом для досягнення цієї мети.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *