Поліція Чикаго продовжено на 12 сезон

Поліція Чикаго продовжено на 12 сезон

За роки свого існування він став одним із найпопулярніших серіалів про правоохоронні органи. Від щоденних випробувань поліцейських до складних розслідувань злочинів, “Поліція Чикаго” не лише залишає глядачів на межі своїх сидінь, але й глибоко доторкнулася до сердець шанувальників.

“Поліція Чикаго” славиться своєю реалістичністю та відображенням складностей роботи поліцейських у великому місті. Серіал зіткнув глядачів із загостреними суспільними питаннями, від корупції та расизму до насильства й міжособистісних конфліктів. Кожен епізод приніс нові виклики для команди, дозволяючи глядачам поглибитися у море емоцій та драматичних сцен.

Головний герой серіалу – пожежник Метью Кейсі. У нього дуже небезпечна і важка робота. Він щодня ризикує своїм життям. Він і його колеги – героїчні люди, які завжди готові протистояти будь-якій небезпеці, не спасувати, не злякатися і не втекти, як зробила б більшість.

Така робота, звичайно ж, заважає особистому життю і призводить до того, що стосунки з жінкою або шлюб просто можуть розвалитися. Розставання і втрати – вічні супутники життя людей, які занадто багато працюють.

Команда пожежників у всіх робочих ситуаціях повинна бути єдиним цілим, діяти злагоджено і спільно. Адже щоб впоратися з бідою, потрібно ухвалювати правильні рішення, зваживши всі «за» і «проти».

Дружині Метью набридло, що вона практично не бачить чоловіка через його роботу, вона подала на розлучення. Незважаючи на це, він намагається віддавати всі сили роботі. Але нерви не залізні, і трапляються між Метью і його колегами суперечки і сварки. Але щойно команді надходить сигнал про те, що настав час діяти, всі суперечки одразу ж забуваються.

Дата виходу 12 сезону

12 сезон може вийти вже наступного 2025 року. Адже, всі попередні сезони виходили кожного року, крім 2023 року, в якому страйки акторів скорегували процес зйомок.

Скоріше за все, ми не побачимо 12 сезон “Поліції Чикаго” українською, адже лише перший сезон, у далекому 2014, на телеканалі “Україна” вийшов в українському озвученні.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *