Код 8: Частина друга дата виходу українською дивись на Нетфлікс

Код 8: Частина друга дата виходу українською дивись на Нетфлікс

Друга частина фільму “Код 8” розширює всесвіт, де здібності осіб з аномальними здібностями впливають на суспільство. У цьому продовженні історії ми спостерігаємо за новими викликами та пригодами, які чекають головних героїв, які вже здобули велику популярність у попередній частині.

Роббі та Стівен Амелл відновлюють свої ролі і грають ключові фігури в цій історії. На цей раз їх персонажі змушені співпрацювати, незважаючи на свої різні стосунки та минулі конфлікти. Сюжет фільму концентрується на їхній спільній місії захисту молодої дівчини від корумпованого сержанта поліції, який використовує свою владу та здібності для здійснення злочинних справ.

У світі, де технологія та аномальні здібності грають важливу роль, герої фільму стикаються зі складними етичними питаннями, відчуженням та зрадою.

Реліз фільму “Код 8: Частина II” запланований на 2024 рік і гарантує приголомшливий кінопроект для глядачів цього року.

“Код 8: Частина II” обіцяє захоплюючу комбінацію бойовиків, наукової фантастики та драми, яка розкриє нові глибини у відносинах героїв і приведе до несподіваних поворотів подій.

Цей фільм обіцяє бути захопливим додатком до всесвіту “Код 8” та подарує глядачам незабутню кіноекскурсію у майбутнє, де здібності та технологія переплітаються в неймовірний спосіб.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *