Коли вийдут Бульки Гуппі 7 сезон: приготуйтесь до веселощів і навчання з новими сезонами

Коли вийдут Бульки Гуппі 7 сезон: приготуйтесь до веселощів і навчання з новими сезонами

Популярний анімаційний серіал для дітей, “Bubble Guppies” (укр. назва Гуппі та бульбашки / Бульки Гуппі), готовий повернутися на екрани зі своїм сьомим сезоном. І якщо ви є фанатом цього веселого та освітнього шоу, то у вас є привід для радості. За інформацією, отриманою від творців, 7 сезон “Бульки Гуппі” офіційно вийде влітку 2023 року.

Бульки Гуппі” – це анімаційний серіал, який занурює малечу в захопливий підводний світ, де головні герої, маленькі рибки, разом із дитячим глядачем досліджують, вчаться та веселяться. Шоу відоме своїм яскравим стилем анімації, заразливими піснями та захопливими пригодами, які навчають дітей про різні теми, включно з математикою, наукою, мистецтвом і соціальними навичками.

Бульки Гуппі 7 сезон що відомо?

Сьомий сезон “Бульки Гуппі” принесе нові захопливі історії та пригоди. Наші улюблені герої – Моллі, Гіл, Дінос, Оона, Геббі та Нонні – продовжуватимуть свої веселі та освітні пригоди разом із дитячими глядачами. Нові епізоди принесуть не тільки нових друзів і цікавих персонажів, а й нові уроки, які допоможуть розвивати в малечі креативність, соціальні навички та пізнавальні здібності.

За словами творців, сьомий сезон обіцяє бути ще більш захопливим та інтерактивним, пропонуючи безліч захопливих завдань, пісень та ігор, які привернуть увагу та уяву дітей. Глядачі будуть запрошені познайомитися з новими темами і зануритися в захоплюючий світ водних пригод.

Коли вийдут Бульки Гуппі 7 сезон: приготуйтесь до веселощів і навчання з новими сезонами

Бульки Гуппі 7 дата виходу

Шанувальники “Бульки Гуппі” не можуть дочекатися повернення своїх улюблених персонажів і нових історій, які вони розкажуть. Вихід 7 сезону 9 червня 2023 року дає можливість заздалегідь відзначити цю дату в календарі та готуватися до нових пригод разом із “Бульки Гуппі“.

Якщо ви та ваша дитина полюбляєте веселі та освітні мультфільми, то 7 сезон “Бульки Гуппі” – це те, на що варто звернути увагу. Унікальний стиль анімації, чудові пісні та цікаві уроки роблять цей мультик чудовим вибором для дітей різного віку. Підготуйтеся до нових пригод і дружби з “Бульки Гуппі” у їхньому новому сезоні, який вийде 9 червня 2023 року.

Коли вийдут Бульки Гуппі 7 сезон: приготуйтесь до веселощів і навчання з новими сезонами

Бульки Гуппі 7 сезон українською, де дивитися в Україні

В Україні мультсеріал “Бульки Гуппі” має озвучку українською мовою, яку надає телеканал ПлюсПлюс. Це означає, що діти та їхні батьки в Україні можуть насолоджуватися пригодами Моллі, Гіла та їхніх друзів рідною мовою на 1+1 video!.

Озвучка українською мовою доступна для перших п’яти сезонів серіалу. Завдяки зусиллям акторів озвучення та команди плюсПлюс, українська версія “Бульки Гуппі” зберігає той самий яскравий і веселий стиль, який полюбився глядачам по всьому світу. Діти можуть повною мірою насолодитися пізнавальними піснями, захопливими історіями та цікавими уроками, які підносить серіал.

Озвучка українською мовою дає змогу дітям краще розуміти і засвоювати зміст серіалу, оскільки вони слухають його своєю рідною мовою. Це сприяє розвитку мовних навичок і культурного сприйняття української аудиторії.

Таким чином, завдяки телеканалу ПлюсПлюс і озвучці українською мовою, українські глядачі можуть насолоджуватися веселими та освітніми пригодами “Бульки Гуппі” повною мірою і рідною мовою.

Дивитись українською! Та очікуйте 6 і 7 сезони мультика “Бульки Гуппі” на платформі 1+1 video.

Українські серіали, які варто подивитися

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *