Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки

Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки

Netflix оголосив про дату виходу третього сезону популярного серіалу “Милі магнолії” / Sweet Magnolias. Шанувальники серіалу не повинні чекати так довго, щоб побачити нові епізоди, оскільки прем’єра відбудеться незабаром, влітку 2023 року.

Перший сезон “Милих магнолій” з’явився на Netflix в Україні у травні 2020 року й одразу ж завоював серця глядачів своїм романтичним і драматичним сюжетом. Після більш ніж дворічної перерви вийшов другий сезон, прем’єра якого відбулася 4 лютого 2022 року. Глядачі в Україні з нетерпінням чекали на продовження й отримали його.

Дата виходу Милі магнолії: 4-й сезон підтверджено.

Поки інформація про третій сезон “Милих магнолій” обмежена, але дата виходу 3 сезону “Милі магнолії” вже відома! Netflix обіцяє надати додаткові відомості про вихід нових епізодів, акторський склад та інші подробиці, а поки можна переглянути нові фото з 3 сезону.

Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки
Sweet Magnolias. JoAnna Garcia Swisher as Maddie Townsend in episode 309 of Sweet Magnolias. Cr. Courtesy Of Netflix © 2023

Милі магнолії синопсис

Головні героїні серіалу – три нерозлучні подруги, Медді, Гелен і Дана Сью. У житті Медді настає період, коли їй доводиться починати все з чистого аркуша – вона проходить через розлучення, шукає нову роботу і своє справжнє покликання.

У цей складний момент її подруги стають її головною опорою і підтримкою. Разом вони приходять до ідеї втілити давню мрію в життя – відкрити спільний бізнес. Вони вирішують викупити старий прекрасний особняк і перетворити його на розкішний спа-готель. Це стає їхньою спільною метою, і вони вкладають усі свої сили та ресурси у створення цього унікального місця, де гості зможуть розслабитися і насолодитися розкішними процедурами.

Джоанна Гарсія про 3 і 4 сезони

У свіжому інтерв’ю для Parade Джоанна Гарсія, яка виконала роль Медді в серіалі “Милі магнолії“, розповіла подбробиці про третій сезон. Вона підтвердила, що новий сезон скоро вийде і викликав у неї велике хвилювання.

Після закінчення зйомок, Гарсія запевнила, що третій сезон буде доступний раніше, ніж ми зможемо усвідомити його прихід. Вона також підкреслила, що цей сезон запропонує абсолютно нові відчуття і візуальний стиль. Серіал залишиться вірним своєму милому і прекрасному настрою, з улюбленими доброзичливими обличчями. Гарсія зазначила, що третій сезон виявився дуже веселим, і він прокладе шлях для ще одного продовження, тож вона вже налаштована на четвертий сезон. Вона впевнена, що історія має продовжуватися!

Ось такі новини про третій сезон “Милі магнолії“. Попереду на нас чекає ще більше хвилюючих пригод і дружніх зв’язків у серіалі, а також можливість дізнатися, що чекає на наших улюблених героїв у майбутніх сезонах!

Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки
Sweet Magnolias. (L to R) JoAnna Garcia Swisher as Maddie Townsend, Heather Headly as Helen Decatur in episode 310 of Sweet Magnolias. Cr. Courtesy Of Netflix © 2023

Милі магнолії, що відомо про 3 сезон?

У третьому сезоні “Милих магнолій” герої стикаються з новими викликами і подіями, які впливають на їхні життя і стосунки. Синопсис, опублікований Netflix, надає уявлення про те, чого очікувати від майбутнього сезону.

Медді після конфлікту із Салліваном стикається з рішенням, як краще допомогти Келу, і водночас вона прагне розібратися у своїх власних емоціях і знайти свій власний шлях. Гелен опиняється перед важкими рішеннями, що стосуються чоловіків у її житті. Дана Сью, в той час як вона використовує чек міс Френсіс, прагне допомогти суспільству, не порушуючи гармонії у своїй родині. Усе це ставить перед героїнями складні завдання, які вони розв’язують за допомогою своєї особливої дружби, теплоти, гумору та відданості одна одній і тим, кого вони люблять.

У серіалі вони стикаються з пронизливими питаннями та викликами, які зачіпають Сереніті, і їхні відповіді спричиняють несподівані наслідки. Однак у кожному поколінні є романтичні сюрпризи, що додають певний шарм та інтригу в сюжет. Протягом усього сезону героїні намагаються розв’язати ці проблеми та подолати всі складнощі, з якими вони стикаються, за допомогою свого особливого дару спілкування, підтримки та любові одна до одної і до маргариток – символу їхньої дружби.

Третій сезон обіцяє злети і падіння, емоційні моменти, гумор і, звісно ж, продовження історії про теплий та особливий зв’язок між героїнями “Милих магнолій“.

Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки
Sweet Magnolias. (L to R) Brooke Elliott as Dana Sue Sullivan, Heather Headly as Helen Decatur in episode 310 of Sweet Magnolias. Cr. Courtesy Of Netflix © 2023

Милі магнолії 3 сезон дата виходу

Дата, коли вийде 3 сезон Милі магнолії відома: перші світлини, та POV стосовно української озвучки

Вже офіційно, компанія Netflix оголосила, коли вийде 3 сезон серіалу “Милі магнолії” в Україні.
Милі магнолії” – це історія про подруг на все життя: Гелен, Медді та Дану Сью. Третій сезон “Милі магнолії” вийде на Netflix 20 липня 2023 року. Усі десять серій третього сезону “Милі магнолії” вийдуть в день прем’єри.
Нагадаємо, що попередній сезон вийшов у лютому 2022 року.
Перший сезон завершився у 2020 року, та доступний українською в “укрнеті”.

Милі магнолії 3 сезон, де дивитися українською

В Україні серіал “Милі магнолії” з першого сезону був озвучений українською мовою, студією Baibako, але с початком повномасштабної війни в Україні, у лютому 2022, виникли складнощі з озвучкою. Тому другий сезон, поки що, залишається без української адаптації.

Є надії, що з виходом 3 сезону “Милі магнолії“, виробництво української озвучки до серіалу поновиться. Або, офіційна команда Netflix в Україні зробить дубляж до серіалу.

Наразі, у застосунку Netflix в Україні не має, українського озвучення до серіалу “Милі магнолії“.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *