Ніндзяго: Зліт драконів 2023 - нове покоління героїв

Ніндзяго: Зліт драконів 2023 – нове покоління героїв

Лего серіал “Ніндзяго: Повстання драконів 2023 / LEGO Ніндзяґо: Зліт драконів“, оригінальна назва Ninjago: Dragons Rising – представляє захоплюючу подорож у світі магії, пригод і стародавніх сил.

Перші фото і відео з нового мультсеріалу на Netflix, дізнайтесь коли зможуть українські маленькі глядачі подивитися в Україні?

Про що мультсеріал Ніндзяго 2023?

У цій новій главі Ніндзяго безліч легендарних царств раптово з’єдналися в єдине ціле, але їхній союз виявився вкрай нестабільним. Тільки Майстер ніндзя Спіндзіцу, великий воїн і страж історичної мудрості, може знайти шлях до порятунку цього нового об’єднаного світу.

В особі виниклої загрози, група героїв стикається з найбільшим випробуванням свого життя. Сили зла планують використати міць Елементарних Драконів, стародавніх істот, що володіють неперевершеною енергією, щоб зруйнувати цей новий світ і встановити свою тиранію. Під проводом Спіндзіцу, ці нові герої повинні подолати свої особисті перепони, набути віри у свої власні здібності та об’єднатися, щоб знайти і навчити Елементарних Драконів, останніх надію на порятунок планети.

LEGO Ніндзяґо: Зліт драконів 2023 трейлер онлайн

У “Ніндзяго: Повстання драконів 2023” глядачі поринуть у дивовижний світ, де зустрічаються магія, фантастичні створіння і хвилюючі битви. Серія насичена драматичними поворотами подій, емоційними моментами та духом співпраці. Герої мають подолати свої особисті сумніви та знайти сили всередині себе, щоб стати справжніми захисниками цього нового об’єднаного світу.

Ніндзяго: Повстання драконів 2023” – це захоплива пригода, що занурить глядачів у захопливий світ фантастичних драконівських чарів і вічної боротьби добра зі злом. Чи зможе нове покоління героїв віднайти силу і мудрість, щоб врятувати планету від знищення? Це захоплива історія, сповнена екшну, фантазії та натхнення, яка підкорить серця прихильників Лего та Ніндзяго.

Ніндзяго: Зліт драконів 2023 - нове покоління героїв

Дата виходу LEGO Ніндзяґо: Зліт драконів / Ninjago: Dragons Rising

Прем’єра 22 травня 2023 року. У першому сезоні вийде щонайменше 10 епізодів. Якщо вийде 20 епізодів, то можливо перший сезон покажуть двома частинами, одну влітку 2023 року, другу влітку 2024.

Дивитися онлайн

Де дивитися в Україні LEGO Ніндзяґо: Зліт драконів?

З’явилася українська адаптація серіалу для дітей LEGO Ніндзяґо: Зліт драконів. Офіційним дистриб’ютором є Netflix, тому серіал доступний в Україні офіційно. Дивись мультик в дубляжі.

Дивитися онлайн

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *