Бандити: У пошуках золота 2 сезон дата виходу

Бандити: У пошуках золота 2 сезон дата виходу

У квітні 2024 року на Нетфлікс в Україні вийшов історичний серіал “Бандити: У пошуках золота”, в оригіналі звучить як “Briganti” про бандитів у 19 столітті в Італії. Хто вже подивився, або планує подивитися, вже запитують, чи отримає серіал 2 сезон? Та коли може вийте! Докладно далі.

Серіал “Briganti”, створений Антоніо Ле Фоссе, Джакомо Маццаріолем, Марко Распанті, Ре Сальвадором та Елеонорою Труккі, розповідає історію Філомени, яка вирішує покинути заможне життя, щоб приєднатися до банди розбійників.

У середині 19 століття на півдні Італії розгортається незвичайна історія. Жінка, яка була змушена втекти від свого жорстокого чоловіка та бездушного оточення, невідомим чином перетворюється зі смутної й сумлінної дружини на безжального лідера групи бандитів. Її життя перевертається з ніг на голову, і вона змушена взяти на себе роль, яка далека від її минулого. Через низку подій і випробувань вона знаходить свою силу та владу над ситуацією, але за якою ціною? Її шлях перетинається з ризиком, зрадою та небезпекою, але вона продовжує йти вперед, визначена покарати тих, хто їй завдав болю, і забезпечити захист для себе та своєї банди.

У фіналі серіалу Філомену зраджує Schiavone, що забирає золото, щоб допомогти людям, і захоплює Мікеліну. Є кілька невирішених сюжетних ліній, це може бути передумова до другого сезону.

Чи є дата виходу 2 сезону Бандити 2024?

Оскільки перший сезон “Бандити: У пошуках золота” тільки що завершився, поки що є занадто рано говорити про можливий вихід другого сезону. Netflix, ймовірно, тільки розпочав або ще має розпочати оцінку глядацької аудиторії та рейтингів першого сезону, що є ключовим для вирішення питання про продовження. Таким чином, оновлення про другий сезон можна очікувати лише в найближчі місяці.

Статус серіалу – не завершений, за версію світового порталу imdb.com. Тому, слідкуйте за оновленням на tvshows.com.ua

Де дивитися Бандити: У пошуках золота 2 сезон українською?

Якщо другий сезон вийде, то він буде доступний в дубляжі на Нетфлікс. Перший сезон можна передивитися на телевізорі у застосунку Нетфлікс.

Перший сезон складається з шести серій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *