ОПГ: де дивитися, актори, скільки серій, тощо
Старший лейтенант Марчук у серіалі ОПГ. Фото: Телеканал ДІМ

ОПГ: де дивитися, актори, скільки серій, тощо

Український серіал “ОПГ 2024”: Злочини, романтика та командна сила!

У серці Києва, на тлі зусиль України вступити до Європейського Союзу, народжується непересічна поліцейська команда, що отримала назву оперативно-показова група (ОПГ). Сформована з видатних слідчих та криміналістів з різних регіонів країни, ця команда має унікальну можливість працювати без перерви, оскільки всі її члени неодружені.

Серіал “ОПГ”, знятий за підтримки держави, відкривається драматичним вбивством сина канцлера ФРН в одному з київських ресторанів. Злочин, якщо б не був розкритий швидко, загрожував міжнародним скандалом. Але слідчий ОПГ встиг розкрити його ще до ранку, позбавивши злочинців можливості звинуватити українську поліцію в некомпетентності.

Цей успіх надихнув керівництво поліції на експеримент зі створенням ОПГ – відділу, що складається з найкращих спеціалістів з усіх куточків України. Цей відділ займається розкриттям злочинів, в яких фігурують впливові особистості України або гості держави. Не випадково групу очолює підполковник поліції Ольга Петрівна Григоренко, відомий професіонал, який користується великою повагою серед колег.

Творці та актори ОПГ

ОПГ: де дивитися, актори, скільки серій, тощо
Тамара Антропова у серіалі ОПГ. Фото: телеканал Дім

Режисер серіалу Сергій Толкушкін розповідає: “ОПГ – це телевізійний серіал, де органічно переплетені дві лінії: детективна, де глядачеві цікаво спостерігати за розслідуванням, та мелодраматична, що вводить глядача в романтичні відносини між персонажами”.

Головні ролі в серіалі виконали Тамара Антропова (керівник ОПГ, підполковник), Костянтин Данилюк, Сергій Кисіль, Єгор Козлов (старший лейтенант Тімошкін), Клавдія Дрозд, Костянтин Корецький, Ольга Олексій, Станіслав Щербак (сержант Ващенко) і Володимир Горянський.

Сценарій написала Тетяна Гнєдаш, а продюсерами є Тетяна Гнєдаш і Володимир Андріюк.

Де дивитися ОПГ онлайн? – трейлер

Члени команди ОПГ кидають виклик корупції найвищого рівня, не через героїзм, а через відповідальність перед народом та свою неспроможність миритися з недосконалістю системи. Ця команда складається з представників різних регіонів країни, кожен з яких унікальний у своєму роді, але разом вони утворюють могутню силу.

Дивіться з понеділка по четвер о 21:00 серіал “ОПГ” в ефірі та на сайті каналу “Дім”, який можна подивитися в Україні і Польщі на платформах Megogo та Youtv UA. Якщо, ви не встигли на прямий ефір, можна подивитися архів телеканалу у записі. Архів є за декілька днів на Megogo.

Скільки серій буде в серіалі ОПГ?

У першому сезоні заплановано 8 епізодів.

Серіал “ОПГ” став одним з переможців мистецького конкурсу на виробництво сучасних серіалів та фільмів, що відбувся в 2023 році.

Знятий на замовлення державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (ДП “МПІУ”) ТОВ “Артформс Продакшн Україна”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *